Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "9.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 24
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Cyklus D: José Cura - Ecce Homo

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Horkýže Slíže (SK)

Nitranská kapela Horkýže Slíže oslaví v roce 2017 čtvrt století své existence. Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami.

Graham Candy /NZ/ + Portless + host David Hope

Různá místa v České republice, ,

Xindl X

Koncertní turné k albu Kvadratura záchranného kruhu je do Čech a na Moravu naplánované na jaro příštího roku. Hostem bude Petr Lűftner. Odstartuje dvěma po sobě jdoucími koncerty v pražském Lucerna Music Baru a následovat budou Brno, Jindřichův Hradec, Plzeň, Olomouc, Ostrava a Pardubice.

Unikátní varhanní koncert

Unikátní varhanní koncert - Slavné a virtuózní skladby pro velké varhany a housle

Young Stage

Mladí umělci z VOŠ a Konzervatoře Jaroslava Ježka budou soupeřit o Vaši přízeň.

The Blues Story

Jan Kořínek, multiinstumentalista a skladatel, přezdívaný Mr.Blues vás vezme spolu se zpěvačkou Doris Lamošovou, chicagským kytaristou a zpěvákem René Trossmanem nebo skvělým hráčem na foukací harmoniku Charlie Slavíkem na projížďku bluesovou historií, od jejích počátků na bavlněných polích.

Poprask na laguně

Autor: Carlo Goldoni - Temperament, rvačky, pračky, hádky, rozchody a usmiřování – to vše ve slavné klasické komedii ze slunné Itálie. Muži a ženy šílí! Podaří se snaživému soudnímu úředníkovi urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry? Commedia al dente, piccante, furiosa!

 
1 | 2 | 3 Následující |