Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "5.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 25
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

The Australian Pink Floyd Show - The Best Side Of The Moon

Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show se vrací zpět do ČR! V pražské Tipsport areně představí 5.3.2017 svou novou velkolepou show 'The Best Side Of The Moon’, která připomene podle mnohých nejikoničtější rockové album všech dob Dark side of the moon a to již v tradičně hudebně i vizuálně dokonalém podání tohoto již kultovního australského projetku.

Blues Pills - Lady in Gold Tour 2017

BLUES PILLS vyráží na turné se zastávkou u nás! Jejich energickou show můžete shlédnout po novém roce v pražském klubu Rock Café!

Honza Nedvěd - koncert

Honza Nedvěd se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium!!!! Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek.

ZMĚNA TERMÍNU

Che Sudaka (ES)

Che Sudaka se vydávají znovu na tour! V roce 2017 se nekonečná šňůra koncertů přelije již do 15. sezóny. Tato výjimečná kapela si nikdy nebere koncertní pauzu. V posledních patnácti letech překračují hranice a boří limity se svým mottem “hink while you dance!”. Svou hudbu, která se nezaměřuje jen na vytvoření dobré nálady, ale akcentuje také sociální solidaritu, oslovili fanoušky již na všech pěti kontinentech.

John McLaughlin & The 4th Dimension

Jeden z nejslavnějších světových kytaristů John McLaughlin vystoupí 5. března 2017 s formací The 4th Dimension v pražském Foru Karlín.

Jeníček a Mařenka

Opera - (Státní opera, Hudební divadlo Karlín) - Jeníček a Mařenka - Engelbert Humperdinck - Opera na námět oblíbené pohádky bratří Grimmů je dílem sourozenců, skladatele Engelberta Humperdincka a jeho sestry Adelheid Wetteové, která napsala libreto Hänsel und Gretel, jak zní originální název díla.

Hudební divadlo Karlín, Praha

02.04.2018 - 29.05.2018

Funny Girl

Americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na New Yorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo. Muzikál se ihned po uvedení na Broadwayi stal velkým hitem a dosáhl neuvěřitelných 1348 repríz.

Studio DVA divadlo, Praha 1

26.01.2018 - 09.06.2018

Antología

(Jiří Srnec The Best of Black Light Theatre)

Palác Savarin,

20.01.2018 - 31.12.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |