Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "4.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 27
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Našrot a hosté

Našrot, česká rocková skupina hrající styl HC-crossover, vystoupí v brněnském klubu Mersey. V září 2013 zde otevřela první ročník festivalu Henry Lee Fest v továrně Zbrojovka. Kapela vznikla roku 1988 a dva roky vystupovala pouze na undergroundových akcích. Od roku 1990 už koncertuje oficiálně a taktéž vydává pravidelně alba. V roce 1991 přešla na zpěv v angličtině. Je známa svými divokými koncerty.

Playstation Noc reklamožroutů

Více než 5 hodin nejlepších reklam světa! Světová reklamní show Playstation Noc reklamožroutů opět zavítá do České republiky.

Praha a Brno, ,

Koncert slavných filmových a muzikálových melodií

Hudba z filmů Titanic, Vinnetou, Sedm statečných, Forrest Gump, James Bond, Most přes řeku Kwai, Pretty Woman, Podraz, Pudr a benzín a z muzikálů jako: Evita, Pomáda, Hello, Dolly! aj.

Sabaton (SWE) + Accept (GER)

SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER). Po letošních beznadějně vyprodaných vystoupeních v pražském Foru Karlín a zlínské hale Euronics se po roce SABATON vrací zpět do své oblíbené České republiky! Spolu s velmi speciálním hostem ACCEPT v rámci “The Last Tour“ 2017 zavítá do pražské Tipsport Arény! Předkapelou koncertu budou TWILIGHT FORCE!

Změna začátku koncertu

Láska

Murray Schisgal - Láska - Životní ztroskotanec Harry Berlin se právě chystá skoncovat se životem skokem z mostu. Vtom se objeví jeho bývalý, naoko úspěšný, spolužák Milt Menville, jenž tohoto náhodného setkání využije k tomu, aby se zbavil své vlastní manželky Ellen, kterou "přihraje" právě Harrymu.

Zlatý časy

Paula Vogel - ZLATÝ ČASY - úsměvný příběh o pěti dámách kdysi lehčích mravů, které nepřestal bavit život a které stále mají co dávat a čemu se učit. Každá z nich se laskavě, s humorem a noblesou vyrovnává s přibývajícími lety i novou agresivnější dobou

Zeurítia

Latin, Bossa Nova - Myšlenka začít zabývat se bossa novou mě poprvé napadla, když jsem poslouchala nahrávky Joao Gilberta a Tom Jobima. Fascinovaná rytmem, jazykem a lehkostí melodií, která se mi zdála být tak blízká.

Phantom

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem.

Unikátní varhanní koncert

Unikátní varhanní koncert - Slavné a virtuózní skladby pro velké varhany a housle

Famous Swing Melodies

Koncert věnovaný populárním swingovým skladbám z poloviny minulého století navazuje na historii jazzových pořadů pro české publikum z 60.let, které odstartovaly úspěšnou historii jazzového klubu Reduta.

 
1 | 2 | 3 Následující |