Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "31.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 36
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Medvědi

Simona Petrů - Klicperovo divadlo, Hradec Králové - Příběh dvou bratrů, nápadně připomínající osud jednoho nesmrtelného českého folkového dua.

Bloodbound

Heavy metalisti Bloodbound makají na novém albu! Představit jej přijedou v březnu do Zlína! Již od svého prvního alba »Nosferatu« se Bloodbound stali oblíbenou kapelou spousty heavy metalových fanoušků. Vokálová a melodická rozmanitost jim natolik učarovala, že jsou v metalovém hudebním průmyslu stále velmi vyhledávanou kapelou.

Machinedrum (US) + Fvlcrvm (SK)

Po 5 letech se do MeetFactory vrací Travis Stewart alias Machinedrum. Nahrávku plná euforických melodií představí živém setu v pátek 31. března, sekundovat mu bude spřízněný slovenský producent Pišta Kralovič alias FVLCRVM.

Jaroslav Svěcený – Tango Nuevo pro dobrou věc

Koncert pod názvem Jaroslav Svěcený a přátelé – Tango Nuevo pro dobrou věc se uskuteční v pátek 31. března 2017 od 19 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze.

Xindl X

Koncertní turné k albu Kvadratura záchranného kruhu je do Čech a na Moravu naplánované na jaro příštího roku. Hostem bude Petr Lűftner. Odstartuje dvěma po sobě jdoucími koncerty v pražském Lucerna Music Baru a následovat budou Brno, Jindřichův Hradec, Plzeň, Olomouc, Ostrava a Pardubice.

Smokie (UK)

Miláčci českého publika Smokie se po dvou letech vracejí do Brna a Prahy! Začátek programu, jehož hlavními hvězdami budou Smokie, je v Brně plánován od 19,30 hodin, v Praze pak od 20 hodin. Program pražského koncertu rozšíří speciální host Keks.

Různá místa v ČR, ,

Přidaná místa

Plný kapsy šutrů

Marie Jones - Plný kapsy šutrů

Phantom

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem.

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |