Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "3.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 27
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Ross the Boss

Nenechte si ujít set perfektních metalových melodií za doprovodu kytarových riffů od mistra Rosse! Živě a zblízka to zažijete v příjemném klubovém prostředí 3. března v Masters of Rock Café ve Zlíně!

Back Side Big Band

MAINSTREAM & SWING

Marco Mendoza Band, Seven (The Dead Daisies, Whitesnake)

Jedinečnou příležitost mají fanoušci hard rockové muziky v pátek 3. března 2017, kdy vystoupí v pražském klubu Exit-us skupina Marco Mendoza Band, vedená jedním z nejslavnějších současných baskytaristů světa, známého svým působením ve skupinách The Dead Daisies, Whitesnake, Thin Lizzy a mnoha dalších.

Různá místa v ČR, ,

Dixon (Innervisions/GER) & support: Trikk (PT)

V současnosti nejskloňovanější djské jméno na elektronické undergroundové scéně a držitel čtyřnásobného titulu nejlepší světový dj ankety Resident Advisoru Dixon přijede na jaře poprvé do ČR. Majitel Innervisions Records nám 3. března předvede jeden ze svých eklektických setů, jimiž v posledních letech dobyl hudební svět. Dixona doplní, podle jeho vlastní volby, portugalský deep housový experimentátor Trikk.

Výhodný nákup

Jakub Šafr Trio

JAKUB ŠAFR TRIO - swing of the 30´

Phantom

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem.

400 let kytary

Těšit se můžete na renesanční loutnové transkripce, barokní hudbu (ačkoli Bach sám pro kytaru nepsal, dnes se jeho skladby na kytaru hrají), hudbu Beethovenova současníka Fernanda Sora či slavnou Asturias od Isaaca Albenize. Celý koncert je navíc prokládán temperamentními španělskými tanci a zazní i slavný ragtime Entertainer od Scotta Joplina či hudba Jaroslava Ježka.

Extraliga 2016/2017: Bílí Tygři Liberec (domácí utkání)

Je to tu! Bílí Tygři se podruhé v řadě představí ve finále Generali play-off Tipsport extraligy ledního hokeje! Všichni fanoušci by si tak měli v kalendáři zakroužkovat 14.4. a 15.4. 2017, kdy se naši hráči poprvé představí proti Kometě Brno.

 
1 | 2 | 3 Následující |