Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "29.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 27
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Cyklus A: Pietari Inkinen & Peer Gynt

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Shobaleader One (UK)

MeetFactory uvádí: Shobaleader One (UK) - Jeden z nejvlivnějších britských hudebníků posledních dvou dekád, Tom Jenkinson alias Squarepusher posouval společně s Aphex Twinem elektronickou hudbu až na její hranice.

Ženy přežijí

Jsou tři a pojí je jedno přátelství. Energická podnikatelka Minerva, kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře…

Sebastian, host: Sabina Křováková (Hvězdy tour 2017)

Zpěvák Sebastian přijede do Lucerna Music Baru pod hlavičkou Hvězdy Tour 2017. Půjde o jeho první souvislou koncertní šňůru a zve na ni hlavně prostřednictvím úspěšné novinky Hvězdy.

Elisabeth Haich: Zasvěcení

Vyprávění Elisabeth Haich, světoznámé učitelky jógy, o hledání smyslu života a zdroje štěstí. Její úsilí ji dovedlo až k rozpomenutí se na život faraónovy dcery v Egyptě a na učení mistra Ptahotepa i na duchovní zasvěcení, kterým prošla, a které až v současnosti došlo svého naplnění.

Nejlepší kamarádky

Pavol Weiss - Nejlepší kamarádky

Unikátní varhanní koncert

Unikátní varhanní koncert - Slavné a virtuózní skladby pro velké varhany a housle

Čochtan vypravuje

Josef Dvořák v osobité úpravě slavného muzikálu V+W. Nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka.

Jazz Efterrätt

Czech Jazz Stars & Legends #44

 
1 | 2 | 3 Následující |