Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "29.1.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 20
 
1 | 2 Následující |

 

 

GHMP Výstava: Alena Kotzmannová

Alena Kotzmannová: Králík a královna

(do 29.1.2017)

MMA galavečer GCF 37 CAGE FIGHT

Fighters Promotion z.s. pořádá pod záštitou českého svazu MMA a organizace GCF další MMA galavečer, který se bude konat 29.1.2017 ve sportovní basketbalové hale v Nymburce. Čeká vás 12 MMA zápasů, 2 semifinálové zápasy pyramidy Grandprix GCF. Tešit se můžete např. na zápasy Vávra vs. Lebduška, Jaroslav "číňan" Poborský vs. Kuzník. Zápasit bude také Johnny Bartůněk, Jan Turek a mnoho dalších kvalitních zápasníků, kteří zaručují plno adrenalinu a akce.

Tři holky jako květ

Elaine Murphyová - Tři holky jako květ - Láska, sex, narození, smrt a lekce salsy.  

Kondomedie

KOndoMEDIE - Francis Veber - Renomovaný francouzský autor Francis Veber, který je mimo jiné podepsán pod jedním z největších komediálních hitů Blbec k večeři, tentokrát napsal bravurní společenskou komedii, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky a animozitami (nejen na pracovišti).

Prague Big Band

Nejstarší český big band pod vedením svého zakladatele Milana Svobody je nestárnoucí klasikou.

Extraliga 2016/2017: Bílí Tygři Liberec (domácí utkání)

Je to tu! Bílí Tygři se podruhé v řadě představí ve finále Generali play-off Tipsport extraligy ledního hokeje! Všichni fanoušci by si tak měli v kalendáři zakroužkovat 14.4. a 15.4. 2017, kdy se naši hráči poprvé představí proti Kometě Brno.

Hurvínkovo přání

Být malým klukem Hurvínka nebaví! Musí poslouchat taťuldu, a když ho ještě ke všemu pokladní nepustí do kina na premiéru jeho nejoblíbenějšího filmového hrdiny, protože je ještě malý, má toho dost.

Gaudium Cantorum Mixed Choir

Gaudium Cantorum Mixed Choir

 
1 | 2 Následující |