Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "28.9.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 25
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Forest Swords (UK)

Po více než třech letech se do Česka a znovu do pražské MeetFactory vrací liverpoolský producent, DJ a performer Matthew Barnes, jenž si umělecky říká Forest Swords. Forest Swords vystoupí naživo v pražské MeetFactory ve čtvrtek 28.9.2017.

Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

Jess Borgeson, Adam Long, Daniel Singer - Divadelní fast food s M. Táborským, J. Vondráčkem a M. Matejkou

Wu-Box Saga Continues: Ghostface Killah (USA)

28. září 2017 vypukne v Lucerna Music Baru velký hiphopový mejdan. Přijede člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah, který vystoupí v rámci seriálu Boombox parties. Tentokrát příhodně nazvané Wu-Box Saga Continues.

Nazareth

Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, se po úspěšných koncertech v květnu 2016 vracejí do ČR. Koncerty v České republice nabídnou průřez mapujících celou dosavadní kariéru Nazareth - od notoricky známých starších skladeb až po písně ze zatím poslední, desky Rock'n'roll Telephone.

Různá místa v České republice, ,

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Proč to bude jinak? Protože všechny kusy, jež v rámci jubilejního show u příležitosti dvacátého výročí existence bandu naši milí swinguchtiví očekávali, se prostě nevešly!

The Four Seasons, Gypsy Airs op. 20

Obecní dům, Praha

27.06.2018 - 27.08.2018

Začínáme končit

Začínáme končit - česká premiéra francouzské komedie - První společnou inscenací Barbory Hrzánové a Radka Holuba na jevišti Divadla Kalich je komedie uznávaného francouzského autora a komika Sébastiena Thiéryho Začínáme končit v režii Lídy Engelové, s níž se Barbora Hrzánová v našem divadle sešla již na komedii Každý den šťastný den!

Divadlo Kalich, Praha 1

17.09.2018 - 28.10.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |