Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "28.9.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 29
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Forest Swords (UK)

Po více než třech letech se do Česka a znovu do pražské MeetFactory vrací liverpoolský producent, DJ a performer Matthew Barnes, jenž si umělecky říká Forest Swords. Forest Swords vystoupí naživo v pražské MeetFactory ve čtvrtek 28.9.2017.

Grand Masters in old Prague

Bach - Mozart - Vivaldi - Dvořák - Verdi - Puccini.., soloists: baroque organ/piano, flute/violin, soprano, barytono/tenore

Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

Jess Borgeson, Adam Long, Daniel Singer - Divadelní fast food s M. Táborským, J. Vondráčkem a M. Matejkou

Wu-Box Saga Continues: Ghostface Killah (USA)

28. září 2017 vypukne v Lucerna Music Baru velký hiphopový mejdan. Přijede člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah, který vystoupí v rámci seriálu Boombox parties. Tentokrát příhodně nazvané Wu-Box Saga Continues.

Nazareth

Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, se po úspěšných koncertech v květnu 2016 vracejí do ČR. Koncerty v České republice nabídnou průřez mapujících celou dosavadní kariéru Nazareth - od notoricky známých starších skladeb až po písně ze zatím poslední, desky Rock'n'roll Telephone.

Různá místa v České republice, ,

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Proč to bude jinak? Protože všechny kusy, jež v rámci jubilejního show u příležitosti dvacátého výročí existence bandu naši milí swinguchtiví očekávali, se prostě nevešly!

Romeo a Julie

Romeo a Julie - balet - Milostná tragédie Romea a Julie je jistě jedním z nejznámějších příběhů lásky v historii světového dramatu.

Divadlo Hybernia, Praha

01.04.2018 - 28.04.2018

Antología

(Jiří Srnec The Best of Black Light Theatre)

Palác Savarin,

18.02.2018 - 31.12.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |