Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "24.11.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 38
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Poslední ze žhavých milenců

Jedna z nejúspěšnějších komedií známého amerického autora Neila Simona.

Sunrise Avenue (Fin)

Světoznámí Sunrise Avenue vydávají nové album a oznamují turné se zastávkou v Praze! Zastávka u nás proběhne 24. listopadu 2017 v Paláci Akropolis v Praze!

Hradišťan & Jiří Pavlica

Ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice. Listopadový koncert Hradišťanu bude již tradičně speciálním dárkem pražskému publiku, tentokrát i s možností požádat si předem o píseň na přání!

Mastodon (USA) + Red Fang (USA) + Russian Circles (USA)

Není třeba již uléhat na prašivou matraci v začouzeném opiovém doupěti a platit za přeludy! Snové turné je potvrzeno a zveřejněno! Mastodon / Red Fang / Russian Circles

W.A.S.P. World Tour

„Re-idolized: The 25th Anniversary of The Crimson Idol“ World Tour. Americká rocková legenda W.A.S.P. se vrací do ČR! Těšte se na speciální koncert v rámci 25. výročí nejúspěšnějšího alba »The Crimson Idol«! Nenechte si ujít tento živoucí a stále aktivní americký kult!

Žena a město

22. Pražský divadelní festival německého jazyka

ZMĚNA TITULU

Julia Alexeeva (soprano), Valentýn Dytiuk (tenor)

Mezinárodní operní akademie - Marina Shaguch a Alexandra Khandrava uvadějí mladé operní hvězdy: Julia Alexeeva, Valentýn Dytiuk

Den Flamenka / Día del Flamenco: Remedios & Duquend

hlavní koncert festivalu

AKCE 1+1 ZDARMA

Pražský výběr

Ke skupině Pražský Výběr nikdy nepatřil ve spojitosti s hudební scénou ani nijak jinak přívlastek NORMÁLNÍ. Vskutku “Jiný” koncert, než na jaké jsou hudební fanoušci v Plzni zvyklí je proto nutné očekávat i v pátek 24.11.2017, kdy kapela vystoupí v klubu ALFA.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Apokalypsa slaví 18let!!!!! Přinášíme Vám 43. díl indoor festivalu Apokalypsa.Ten proběhne 24.11.2017 v brněnském Bobycentru. 43. edice přinese velmi výjimečné umělecké obsazení a velkou oslavu, na kterou nezapomenete! Je to neskutečné, ale tento projekt v roce 2017 oslaví 18let.

Výhodný nákup

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |