Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "22.1.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 25
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Pat a Mat jedou na dovolenou

PAT A MAT JEDOU NA DOVOLENOU (Marek Beneš, Michal Dufek, Zdeněk Tomeš, Petr Skoumal) - Legendární kutilové Pat a Mat se vydají na cesty, aby projeli světa kraj a nakonec zjistili, že doma je to nejlepší.

Ženy přežijí

Jsou tři a pojí je jedno přátelství. Energická podnikatelka Minerva, kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře…

Tenor Battle

Souboj‬ dvou špičkových saxofonistů. Zkušený velšský saxofonista Osian Roberts bude bojovat o přízeň publika proti Ondřeji Štveráčkovi, jenž patří mezi nejvýznamnější české muzikanty posledního desetiletí. Vítězství jednoho z nich posoudí publikum v klubu. Těšte se na ojedinělé hudební výkony!

Hana Zagorová

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálice české populární scén, která oslavila 6. 9. 2016 významné životní jubileum narozeninovým koncertem ve vyprodané pražské Lucerně, připravila pro své příznivce tradiční vánoční koncert. POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!

Znojmo JazzFest: FourWayClose

Vokální jazzový kvartet vychazející z New York Voices se zaměřením na swing, be bop a vlastní tvorbu

Green Day

Green Day se v lednu vrací do Prahy! S novou deskou i starými hity. Americká kapela Green Day ovládne 22. ledna 2017 pražskou Tipsport Arénu! Jako předkapela během evropské části světového turné vystoupí The Interrupters; Green Day samotní se do České republiky vrátí po sedmi letech.

Drahouškové

Dany Laurentová - Drahouškové jsou komedií pro pět herců, která se velice vtipnou, neotřelou a výstižnou formou zabývá otázkou fungování rodiny v jednadvacátém století, tedy otázkou, jež je i u nás aktuální a stále palčivější.

 
1 | 2 | 3 Následující |