Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "21.9.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 28
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Dvořákova Praha: Dvořák Prague Festival Orchestra

Závěrečný koncert komorního cyklu bude slavnostní, avšak ne zcela komorní. Poprvé se posluchačům představí Festivalový orchestr Dvořákovy Prahy, který tvoří členové Baborak Ensemble, Heroldova kvarteta, Epoque Quartet, koncertní mistři a sólisté pražských orchestrů, čeští hudebníci působící v zahraničí, sólo hráči těch nejvýznamnějších evropských orchestrů i profesoři vysokých hudebních škol. Společně provedou jedinečná symfonická díla Beethovenova a Mozartova.

Mr Žarko

Mr Žarko se narodil v srbském městě Čačak, jen kousek od malého městečka Guča, kde každoročně probíhá legendární Guča Trumpet Festival...

Investiční konference Plzeň 2017

Investiční konference, kterou by si neměli nechat ujít podnikatelé, management firem a investoři. Přední čeští ekonomové se s hosty podělí o exkluzivní informace o vývoji české ekonomiky a investičních možnostech na českých i světových trzích.

Michal Horáček - Na cestě

Zveme Vás na koncert Michal Horáček & hosté - Koncertní recitál Na cestě 2017, který se odehraje ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi 21. září 2017 od 19 hod.

Bosé nohy v parku

Neil Simon - Romantická komedie nejen o lásce. I to nejšťastnější manželství prochází občas zkouškou ohněm.

Zahraj to znovu, Same

Woody Allen - Rozkošná komedie o tom, že člověk má za všech okolností zůstat sám sebou.

Racek

Jedna z nejznámějších světových her, kde se mluví o něčem jiném, o něčem jiném se žije a o něčem jiném je život.

Vysavač

Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění.

Studio DVA divadlo, Praha 1

06.09.2018 - 18.10.2018

Úhlavní přátelé

Carole Greep - Úhlavní přátelé - Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

27.09.2018 - 06.10.2018

The Best of Classic with soprano

Bazilika sv.Jiří, Praha 1

28.06.2018 - 30.09.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |