Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "21.5.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 29
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Lenka Nová

Na podzim roku 2016 vydala nezapomenutelná zpěvačka se sametovým hlasem Lenka Nová své třetí sólové album s názvem Čtyřicítka. Na zhudebnění jedinečných textů Michala Horáčka se podílela nejen samotná interpretka, ale i další hvězdy české hudební scény.

Sestry Havelkovy a vokální kvarteto The Swings a hosté

Benefiční koncert ve prospěch poskytovatele soc. služeb Modrý klíč o.p.s.

Babička

Božena Němcová - Babička - Divadlo Na Fidlovačce, pražská vlastenecká scéna, se již od počátku svého působení snaží, aby se na jeho repertoár pravidelně uváděla ta nejlepší díla z české klasiky. V březnu 2013 se tak diváci mohou těšit na jeden z nejkrásnějších titulů české literatury: slavnou Babičku.

3 České kvartety

Komponovaný večer představí 3 choreografy různých generací tvořící na hudbu význačných českých skladatelů. Premiéra byla uvedena při příležitosti uplynutí 50 let od založení souboru Balet Praha, předchůdce Pražského komorního baletu.

Přednáška o knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro ČR

Největší přednáška o indických knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro ČR. Guruji Jayaraj z Indie poprvé v Evropě. Palmové listy obsahuji osudy jednotlivých lidí i států. Tyto listy vytvořili Rišiové před několika tisíci lety pro lidstvo na zamyšlení se nad smyslem našeho bytí a pro návrat k pravé duchovní podstatě.

 
1 | 2 | 3 Následující |