Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "21.12.2016" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 34
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Don Giovanni

Risticuv přístup k režii využívá všech prostředků klasického loutkového divadla, aby tak plně uspokojil poetický charakter Mozartova stylu. Variace loutkových technik umožňují variabilitu scén, které přitahují pozornost diváka a ukazují různé loutkařské styly v jediném představení.

Cyklus C: Vánoční koncert

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Adventní gospely 2016: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Vynikající americký gospelový soubor Stella Jones & The Christmas Singers se vrací do Česka! Nenechte si ujít výjimečný adventní zážitek, vzrušující podívanou snoubící harmonii, energickou lásku a hudební preciznost!

Různá místa v České republice, ,

Václav Neckář a Bacily

Oblíbený český popový zpěvák a herec, člen legendárních Golden Kids, se vrací do Brna! Václav Neckář vystoupí ve středu 21.12.2016 v Brně a doprovázet jej bude skupina Bacily. Na unikátním vánočním koncertu jej bude doprovázet kromě smyčcového kvartetu sbor Pueri gaudentes, chlapecký sbor Základní umělecké školy v Praze 7.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

předvánoční koncert

Romantický tenor Hynek Tomm - Vánoční srdcové záležitosti

Český zpěvák Hynek Tomm - romantický tenor, který si svým charismatickým sametovým hlasem o roszasu tří oktáv získává oblibu u svým fanoušků, zpěvák upřednostnuje ve svým repertoáru kantilénu, ale neváhá si i odskočit do zcela jiných žánrů.. např. šansonu, pop-rocku klasiky atd..

Adventní koncert „Mrzne, až praští“ na počest astronomické zimy

Koncert v podání souboru staré hudby Temperament 430. Soubor Temperament 430 se specializuje na interpretaci komorní hudby vrcholného baroka a klasicismu na základě studia dobových pramenů a s použitím originálních nástrojů či jejich kopií. Název souboru – a zejména číslovka v něm použitá – vystihuje převládající ladění konce 18. století, kdy se komorní a intonovalo 430 Hz.

Dagmar Pecková a Štěpán Rak: Společně a vánočně

19. - 21.12.2016  v 19 hod se SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ můžeme  dočkat obdarování, na jaké se nezapomíná! Spolu s oběma protagonisty vystoupí i další významné osobnosti hudebního i  divadelního světa a renomovaná hudební tělesa. Adventním setkáním vás slovem a flétnou provede Alfred STREJČEK.

Přidaný koncert 21.12.2016

Lobkowicz Palace Muzeum

Navštivte jedinečné soukromé muzeum na Pražském hradě

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.11.2017 - 31.12.2017

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |