Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "19.2.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 26
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Apocalyptica - 20 years of "Plays Metallica by Four Cellos"

APOCALYPTICA slaví 20 let od vydání alba „Plays Metallica by Four Cellos“, vydává jeho rozšířenou verzi a chystá dva speciální koncerty v Praze a Zlíně!

Lobkowicz Palace Muzeum

Navštivte jedinečné soukromé muzeum na Pražském hradě

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.2017 - 31.12.2017

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.2017 - 31.12.2017

S tvojí dcerou ne

ZMĚNA TERMÍNU

Jjo Sachsen (DE)

Plných dvacet mladých německých jazzových hudebníků se sešlo v jediném pražském jazzovém klubu, který je schopný představit jazzové big bandy. Jazzové standardy, trocha swingu i modernějšího jazzu - vybrat si může každý. To vše pod vedením Milana Svobody, dirigenta, skladatele a klavírní legendy českého jazzu.

Hana Zagorová

Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná zlatá slavice Hana Zagorová oslavila významné životní jubileum. V únoru 2016 se poprvé představila v supermoderním Sonocentru, v sále se špičkovým zvukem a akustikou, po roce se do tohoto prostoru vrací, aby zde vystoupila 19.2.2017 se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem.

Změna termínu

Kondomedie

KOndoMEDIE - Francis Veber - Renomovaný francouzský autor Francis Veber, který je mimo jiné podepsán pod jedním z největších komediálních hitů Blbec k večeři, tentokrát napsal bravurní společenskou komedii, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky a animozitami (nejen na pracovišti).

Jak s Máničkou šili všichni čerti

Jakou cenu bude muset Mánička za splnění svých přání zaplatit a jak to nakonec dopadne, to se dozvíte ve hře plné písniček.

změna titulu

Babička

Božena Němcová - Babička - Divadlo Na Fidlovačce, pražská vlastenecká scéna, se již od počátku svého působení snaží, aby se na jeho repertoár pravidelně uváděla ta nejlepší díla z české klasiky. V březnu 2013 se tak diváci mohou těšit na jeden z nejkrásnějších titulů české literatury: slavnou Babičku.

 
1 | 2 | 3 Následující |