Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "16.1.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 18
 
1 | 2 Následující |

 

 

Z mrtvého domu

Opera - Z mrtvého domu - Leoš Janáček

Romeo a Julie

Balet - Státní opera, Hudební divadlo Karlín - Romeo a Julie - Sergej Prokofjev

Tribute To ... Frank Sinatra

Kdo z nás kdy neslyšel některý z hitů toho uhlazeného elegána, bezkonkurenčního zpěváka, milého herce a charismatického šviháka? Frank Sinatra se hodí do každé příležitosti, užijete si ho v parném létě i o svátcích vánočních, v dešti i ve sluneční záři, ve městě i na samotě u lesa. V podání bandu Mira Ochotnického, kterému není Sinatrův šarm rozhodně cizí, na Vás dýchne atmosféra minulých let. To vše a ještě mnohem více jen v Redutě.

Play Strindberg

Friedrich Dürrenmatt - Play Strindberg - Manželský trojúhelník - Alice, její manžel Edgar a Kurt mezi sebou zápasí o své vlastní já, a to způsobem příkladně bezohledným, ale do morku kostí pravdivým. Humor, který se z těchto dialogů rodí, někdy vyvolává mrazení v zádech.

Umění vraždy

Komediální, detektivní thriller vypráví příběh manželů Jacka a Annie, dvou malířů. Do svého luxusního domu pozvali na večeři jejich agenta Vincenta… jen co vkročí do domu, začne se rozbíhat spletitý a promyšlený plán. Hra o tom, zda jsou umělci schopni zabít pro svá díla a o tom, co pro ně znamená jejich identita. 

Vstupte

Neil Simon - Dva staří klauni, kteří více než čtyřicet let spoluvytvářeli komické duo se opět schází.

Antología

(Jiří Srnec The Best of Black Light Theatre)

Palác Savarin,

18.01.2018 - 31.12.2018

 
1 | 2 Následující |