Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "15.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 24
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

UDG, support Trocha Klidu + afterband Ovoce

Populární rocková kapela na turné ke svému pátemu studiovému albu Emotikon. Jako host se představí mladá šumperská kapela Trocha klidu. Roli afterkapely na tomto nekončícím večírku přijala pražská kapela Ovoce.

Vypsaná Fixa – křest CD

Poslední studiové album Vypsané fiXy Krásný smutný den vyšlo před třemi lety. Na jaro příštího roku chystá kapela novinku tajemně avizovanou zkratkou VNH a první ochutnávkou je píseň Trpaslík. Pardubická čtyřka se do studia Jámor, kde vzniklo i jejich předchozí album, vrátila již v červnu tohoto roku a natočila zde dvě zbrusu nové písně, které se na novince objeví. Jednou z nich je výše zmíněná skladba, která má v těchto dnech svou premiéru.

Tamara Obrovac Quartet (Chorvatsko)

Komponující vokalistka a flétnistka Tamara Obrovac z chorvatského města Puly je jednou z nejpůsobivějších umělců na chorvatské hudební scéně. V minulých několika letech se stala velmi populární díky vlivu istrijského folku, kreativní to inspiraci jejích skladeb.

Dohazovačka

Thornton Wilder - Dohazovačka - Nejen titulní postava Dolly Leviová, ale i mnohé další postavy se rozhodnou, že po letech dřiny a odříkání si přeci mohou dovolit trochu si užívat. Nebojí se riskovat a vyrážejí dobrodružství vstříc. Jen tak mohou v životě objevit něco nového.

Unikátní varhanní koncert

Unikátní varhanní koncert - Slavné a virtuózní skladby pro velké varhany a housle

La Traviata

Opera - (Státní opera, Hudební divadlo Karlín) - La traviata - Giuseppe Verdi - Giuseppe Verdi v Traviatě na libreto podle románu Alexandra Dumase ml. Dáma s kaméliemi o Marii Duplessis, slavné kurtizáně a idolu pařížské společnosti 40. let 19. století, vytvořil vlastně vůbec první významné operní dílo na současný společenský námět. Nejen tento fakt byl nepřijatelný pro publikum při premiéře v roce 1853 v Benátkách: diváci byli i šokováni, že hlavní role je v této opeře určená kurtizáně ...

Hudební divadlo Karlín, Praha

13.02.2018 - 24.04.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |