Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "15.11.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 27
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Cyklus A: Gustav Mahler - Symfonie č.9

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

The Rasmus (FIN)

Finská rocková kapela přijede do Prahy v rámci Dark Matters Tour 2017.

Gramatik (SI)

Gramatik se vrací do České republiky - Slovinský producent Gramatik se po dvou letech vrací do České republiky. V pražské Roxy vystoupí 15. listopadu 2017.

Vladimír Mišík & Ivan Hlas

Jedinečný společný koncert rockových básníků

Heda Gablerová

Henrik Ibsen - Heda Gablerová - Uzdravující nenávist k současnosti, která ani dítě v matčině lůně nešetří. Ibsenova metoda zbavování se jedu vybrousila v Hedě téměř dokonalý diamant prázdnoty.

Oldřich Janota - Písně mezi Lunou a Sluncem

Špalíček písní z posledního období, ve kterých se Janota vrací ke svým výpravným baladickým vyprávěním na novém hudebním podkladu

TOKiMONSTA (US)

Producentka z Los Angeles Jennifer Lee aka TOKiMONSTA je protřelým hráčem na hudební scéně, kde se nebojí kombinovat tradiční klasické melodie s např. moderními rytmy rapu západního pobřeží - vznikají tak "weird sounds" jak sama charakterizuje svou hudbu. Ne nadarmo jsou jejími vzory Björk nebo Missy Elliot a jejím mottem věta: "Právě tvoje podivínství může být v hudbě tou novou vlnou."

Hvězda

Původní česká One Woman Show věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

Chvilková slabost

Chvilková slabost je bravurní jímavou komedií významného britského dramatika a herce Donalda Churchilla (1930–1991), který se na českých jevištích zabydlel v 90. letech komediálním hitem Natěrač (později byly uvedeny také jeho hry Na ocet či Slečna Flintová).

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

18.10.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |