Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "15.11.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 27
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Cyklus A: Gustav Mahler - Symfonie č.9

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

The Rasmus (FIN)

Finská rocková kapela přijede do Prahy v rámci Dark Matters Tour 2017.

Gramatik (SI)

Gramatik se vrací do České republiky - Slovinský producent Gramatik se po dvou letech vrací do České republiky. V pražské Roxy vystoupí 15. listopadu 2017.

Vladimír Mišík & Ivan Hlas

Jedinečný společný koncert rockových básníků

Heda Gablerová

Henrik Ibsen - Heda Gablerová - Uzdravující nenávist k současnosti, která ani dítě v matčině lůně nešetří. Ibsenova metoda zbavování se jedu vybrousila v Hedě téměř dokonalý diamant prázdnoty.

Oldřich Janota - Písně mezi Lunou a Sluncem

Špalíček písní z posledního období, ve kterých se Janota vrací ke svým výpravným baladickým vyprávěním na novém hudebním podkladu

TOKiMONSTA (US)

Producentka z Los Angeles Jennifer Lee aka TOKiMONSTA je protřelým hráčem na hudební scéně, kde se nebojí kombinovat tradiční klasické melodie s např. moderními rytmy rapu západního pobřeží - vznikají tak "weird sounds" jak sama charakterizuje svou hudbu. Ne nadarmo jsou jejími vzory Björk nebo Missy Elliot a jejím mottem věta: "Právě tvoje podivínství může být v hudbě tou novou vlnou."

7 proti Thébám - RockOpera

2. díl antického cyklu - 7 proti Thébám je metalová opera o lásce, zradě, touze po bohatství a moci. První polovina představení vychází ze Sofoklova "Oidipa na Kolónu" (přemýšlivé, filozofické dílo), druhá polovina je inspirována Aischylovým dílem "Sedm proti Thébám" (oslava hrdinů, akce).

Lobkowicz Palace Muzeum

Navštivte jedinečné soukromé muzeum na Pražském hradě

Lobkowiczký palác, Praha 1

27.05.2018 - 31.12.2018

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Hvězda

Původní česká One Woman Show věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

 
1 | 2 | 3 Následující |