Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "14.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 23
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Barmanky

John Godber, Jane Thorton - Současná anglická komediální hra o ženách pro ženy, o mužích pro muže, ale i o mužích pro ženy a o ženách pro muže z prostředí koktejl baru.

Assassin aka Agent Sasco & Dub Akom band

V březnu dorazí poprvé do Prahy jamajský deejay Assassin aka Agent Sasco! Jeden z nejvýraznějších hlasů jamajské scény vydal na jaře 2016 výbornou třetí desku Theory of Reggaetivity, která vyšla u labelu Germaica Digital.

Kondomedie

KOndoMEDIE - Francis Veber - Renomovaný francouzský autor Francis Veber, který je mimo jiné podepsán pod jedním z největších komediálních hitů Blbec k večeři, tentokrát napsal bravurní společenskou komedii, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky a animozitami (nejen na pracovišti).

Petr Kroutil Orchestra

/JAZZ STANDARDS/ Petr Kroutil, jazzový saxofonista, klarinetista, zpěvák, flétnista a skladatel se narodil v Praze 31. ledna 1973. Hudbu studoval od raného mládí. Začal v šesti letech na zobcovou flétnu a v devíti přestoupil na klarinet.

Jan Kalfus - organ, Yvona Škvárová - mezzosoprano

J. S. Bach, G. F. Händel, W.A.Mozart, A. Dvořák

Phantom

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem.

Nabucco

Opera (Státní opera, Hudební divadlo Karlín) - Nabucco - Giuseppe Verdi - Ačkoliv je Nabucco teprve třetí Verdiho operou, podařilo se mu na biblický námět vytvořit velmi sugestivní dílo.

Hudební divadlo Karlín, Praha

01.07.2018 - 03.07.2018

 
1 | 2 | 3 Následující |