Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "13.5.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 39
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Citron (Axxis, Tanja) Souboj rebelů Radegast Tour 2017

Úspěšné halové turné skupiny Citron Souboj Rebelů pokračuje tentokrát v mezinárodní sestavě! Pozvání do ringu přijala německá hard and heavy legenda Axxis! Po dlouhé době uvidíte na turné také Tanju s vlastní kapelou! Přijďte zavzpomínat na hity 80-90 let a poslechnout novou tvorbu! Turné odstartuje na začátku dubna

Různá místa v ČR, ,

Ferda Mravenec - rodinný muzikál

Je nebojácný, chytrý a vynalézavý! Je to snad novodobý hrdina? Je to Ferda Mravenec - práce všeho druhu!

Láska

Murray Schisgal - Láska - Životní ztroskotanec Harry Berlin se právě chystá skoncovat se životem skokem z mostu. Vtom se objeví jeho bývalý, naoko úspěšný, spolužák Milt Menville, jenž tohoto náhodného setkání využije k tomu, aby se zbavil své vlastní manželky Ellen, kterou "přihraje" právě Harrymu.

Phil Rudd & His Band (ex AC/DC)/ AUS + support

Legendární Phil Rudd z AC/DC vystoupí poprvé sólo v České republice v rámci svého evropského turné! Bubeník označovaný pro svůj sound fanoušky, ale i odbornou veřejností za “duši a srdce kapely AC/DC” odstartuje se svým bandem na konci března Head Job European Tour 2017. V momentě, kdy se originální sestava AC/DC fakticky rozpadla a není jisté, zda ještě vůbec vystoupí, zahraje Rudd se svou partou naživo všechny proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, což slibuje zcela unikátní zážitek.

Výhodný nákup

Berenika Meets Jazz

V podání překrásné herečky a zpěvačky Vás čeká sweet jazz, popjazz a zaručeně skvělá show.

Mysterium času

Tři inscenace, tři mladí talentovaní choreografové tvořící na hudbu českých hudebních skladatelů. Autoři představí své rozdílné chápání faktoru času.

Helicopter Show a Rally Show 2017

Helicopter a Rally Show – to jsou dvě akce za jedno vstupné! Nejnovější modely aut, špičková letadla od předních světových výrobců a nepřeberné množství adrenalinových zážitků na vlastní kůži.

Karel Fleischlinger, Monika Kanioková

"Píseň velmi potěšená" -Karel Fleischinger (renesanční loutna, theorba, barokní kytara, barokní loutna, vihuela) a Monika Kanioková (zpěv) představí písně a hudbu 16. a 17. století.

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |