Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "13.12.2016" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 38
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Don Giovanni

Risticuv přístup k režii využívá všech prostředků klasického loutkového divadla, aby tak plně uspokojil poetický charakter Mozartova stylu. Variace loutkových technik umožňují variabilitu scén, které přitahují pozornost diváka a ukazují různé loutkařské styly v jediném představení.

Cyklus SH: Bach & Pärt- Hudba nebeských výšin

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Vertigo

Balet - Vertigo - Složený večer reprezentující esenci díla trojice významných a specifických současných evropských tvůrců tanečního divadla – Moldavana Radu Poklitaru, Itala Maura Bigonzettiho a Švéda Alexandra Ekmana. Tři navzájem ostře kontrastující poetiky těchto umělců a jejich opusů vytvářejí magickou kombinaci lyriky, nostalgie, humoru i bláznivé absurdity… Pozor! To vše dohromady může vyvolat pocity závratě – tedy VERTIGO! Toť i název večera.

Lenka Filipová a Lenny

"rodinný vánoční koncert"

Penzion Ponorka

Francouzská komedie o záletech ... Příběh nás zavede na jih Francie, kde ve vile na pobřeží tráví léto filmový režisér se svou milenkou, jejíž manžel je věčně nepřítomný kapitán ponorky.

Zrní - 15 let (vol.2) - speciální host: Porok Karpo (Tibet/CH)

OSLAVA 15 LET KAPELY ZRNÍ SE SPECIÁLNÍM HOSTEM!

Adventní koncert: 4TET

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně v rámci vystoupení 4TETu na Adventním koncertu za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

EKG O Lásce a Nonstopech (Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš)

Literární kabaret EKG Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše již tradičně v brněnském klubu Mersey! V úterý 13. prosince bude věnovaný Lásce a Nonstopům. Autoři pozvali do brněnského klubu Mersey básníka Petra Hrušku a fenomenální pub-šansonovou formaci Barové mouchy!

Lobkowicz Palace Muzeum

Navštivte jedinečné soukromé muzeum na Pražském hradě

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.11.2017 - 31.12.2017

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |