Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "1.7.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 30
 
1 | 2 | 3 Následující |

 

 

Romeo a Julie

Balet - Státní opera, Hudební divadlo Karlín - Romeo a Julie - Sergej Prokofjev

Open Air Musicfest Přeštěnice

V pořadí již 17. ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice se uskuteční 30. 6. - 1. 7.2017 což je ideální čas na to přivítat začátek prázdnin pořádnou dávkou muziky. Pro všechny nedočkavce je navíc na čtvrtek 29. června připraven festivalový večírek.

Kris Kristofferson

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. I kdyby vám country neříkalo téměř nic, čtyři jména by si měl zapamatovat každý: Willie Nelson, Waylon Jennings, Johnny Cash a Kris Kristofferson. Tahle čtveřice, která několikrát vystupovala i společně, patří mezi absolutní legendy svého žánru. Dva z nich už si naživo bohužel neposlechnete, ale vynechat koncert Krise Kristoffersona by byla velká chyba!

ZMĚNA ČASU

Revival Fest

Na sobotu 1.7.2017 od 13:00 pro vás připravujeme první ročník REVIVAL FEST na Výstavišti Floria v Kroměříži. Nebude chybět skvělý hudební program, pohodová nálada a výborné pivo!

Vše o mužích

METROpolitní léto hereckých osobností - Vše o mužích: Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. Aneb jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem.

Letní párty Tvrdonice - Leoš Mareš, Kazma

Obec Tvrdonice, Bowling Tvrdonice a agentura Bekr Vás srdečně zvou na tu správnou letní párty!! Jako hlavní protagonisty jsme si na tento mejdan pozvali ty nejpovolanější, a to Leoš Mareš z radia EVROPA2 a momentálně zřejmě nejsledovanějšího, nejkontroverznějšího, nejbláznivějšího... no prostě přijede Kazma Kazmitch! 

Pelíšek Fest 2017

Prázdniny v Bystřici nad Pernštejnem tradičně zahájíme festivalem Pelíšek fest, a to již jeho 10. ročníkem! Hlavní program bude zahájen v sobotu 1. července 2017. Vystoupí Nebe, Paulie Garand, Sto zvířat, TH!S, Lety mimo, D.O.P., AirBack, atd

Soutěž

Výhodný nákup

W.A.Mozart - Kouzelná flétna

koncertní kostýmované provedení slavné Mozartovy opery

 
1 | 2 | 3 Následující |