SaSaZu

Bubenské nábř. 306/13
Praha 7
170 00

SaSaZu - asijská pohostinnost ve střední Evropě

Jedno z největších zábavních zařízení svého druhu v Praze, které je schopno pojmout až 2500 lidí, nabízí vynikající prostory pro pořádání konferencí, pracovních setkání, firemních a společenských akcí, módních přehlídek, výstav, sportovních akcí, párty a koncertů. SaSaZu nacházející se v prostorách River Town Prague je velmi dobře dostupné jak veřejnou městskou dopravou, tak i autem. Celý komplex rozléhající se na ploše neuvěřitelných 5000m2 v sobě skrývá: Restauraci, Klub & Imperial Lounge. Název vznikl z japonského slova pro list bambusu, SaZu.

Restaurace

SaSaZu vám přináší chuť a vůni jihovýchodní Asie pod vedením hlavního šéfkuchaře Shahaf Shabtaye. Kuchyně nabízí pestrou směs pokrmů z Vietnamu, Kambodže, Indonésie a dalších zemí, založených na pěti hlavních asijských kuchařských postupech: Sambal, Otak-Otak, Roti, Flame a Tai-Tai. 

Klub

O rozloze neuvěřitelných 1500 m2 má jedinečné postavení na trhu. Kapacita míst k sezení je minimálně 350 osob a k stání až 2500 osob. Klub má nejmodernější technické a zvukové zázemí. 

VIP Galerie - Pearl a Diamond jsou součástí klubu. Z obou balkónů je velmi dobrý výhled na přízemí, které tvoří taneční parket klubu. Každý z nich má 160 m2 a kapacitu 100 míst k sezení. 

Imperial Lounge

Nachází se v patře v centrální části nad restaurací a klubem s výhledem na obě část. Nabízí soukromé luxusní zázemí a se svojí velikostí 274 m2 a kapacitou 100 míst k sezení, může konkurovat kterékoli restauraci či klubu. Je určen našim nejdůležitějším VIP klientům, kteří především ocení rozšířenou nabídku nápojového i jídelního lístku. Prvotřídní, příjemné prostředí a klidná atmosféra vám zaručí maximum komfortu, a je tak vynikajícím místem jak pro posezení, intimní schůzky, tak i reprezentativní večírky.

Fotky a videa

Aktuální akce

Bloody Sexy Halloween

Výhodný nákup

SaSaZu, Praha 7

02.11.201803.11.2018