Ticketpro se mění na Ticketmaster

Proč se Ticketpro mění na Ticketmaster?

Ticketpro se nejenom mění, ale také se zlepšuje. Vždy jsme se zaměřovali na poskytování nejlepších služeb našim fanouškům. S tímto závazkem jsme se připojili ke společnosti Ticketmaster a v průběhu léta 2018 se i jméno společnosti oficiálně změní na Ticketmaster.

Proč jsme se připojili k Ticketmasteru?

Ticketmaster je světový lídr v prodeji vstupenek, působí ve 29 zemích, má více než 40letou zkušenost a sdílí stejné principy a závazky vůči fanouškům jako Ticketpro. Ticketpro i Ticketmaster se snaží poskytovat fanouškům co nejpříjemnější a nejjednodušší nákup vstupenek.

Servis fanouškům v České republice více než 25 let

Ticketpro od spuštění v roce 1992 prodalo více než 20 milionů vstupenek. Byli jsme první plně počítačový systém ve střední a východní Evropě a již více než 25 let se snažíme poskytovat a přinášet nejnovější a nejlepší prodejní řešení pro koncerty, výstavy a sportovní akce.

Ticketpro prodává vstupenky na nejrůznější akce, koncerty, festivaly, společenské akce, sportovní akce, akce pro děti, např. The Rolling Stones, Depeche Mode, Iron Maiden, Mácháč, Colours of Ostrava, MS ve vodním slalomu, Dvořákova Praha a mnoho, mnoho dalších.

Jak se změní naše služby?

Stát se součástí skupiny Ticketmaster nám umožňuje poskytovat nejnovější technologie, produkty a služby a přinášet zákazníkům tu nejlepší zkušenost s nákupem vstupenek v České republice.

Tým Ticketpra zůstává stejný. Jsme experti v oboru a jediná věc, která se mění je, že se stáváme součástí většího týmu.

To čeho si určitě všimnete, bude změna jména a loga. Brzy spustíme novou webovou stránku, která bude ve vyhledávání akcí a nákupu vstupenek ještě jednodušší. Naše nabídky budou lépe přizpůsobeny zájmům fanoušků. Zároveň se rozšíří nabídka vstupenek.

Co nového chystáme?

Nyní, když jsme se přidali ke skutečně velké globální společnosti, bude mnohem jednodušší si zakoupit vstupenky na akce v Praze, ale i např. v Londýně nebo Barceloně.

Postupně budeme přinášet celou řadu nástrojů, které posunou proces nákupu vstupenek na světovou úroveň a odemknout fanouškům svět zábavy.

1992

Tiketpro začíná svůj provoz a stává se prvním plně počítačovým prodejcem vstupenek pro střední a východní Evropu.

1993

Prodej vstupenek na Metallicu v Brně, první velký koncert v síti Tiketpro.

1995

Tiketpro prodává vstupenky na The Rolling Stones se zatím nepřekonanou návštěvností v ČR.

1996

Tiketpro upravuje svoje jméno na Ticketpro, aby mohlo lépe oslovit fanoušky mimo ČR.

1998

Radost z nových prostor. Rozvíjíme se a těšíme se na naše zákazníky.

2000

Zakládáme Ticketpro klub s nabídkou soutěží a výhodnějších nákupů vstupenek.

2017

Ticketpro se stává součástí skupiny Ticketmaster.

Ticketpro se mění na
Ticketmaster

Nejčastější otázky

 • Budu si muset příště založit nový účet pro nákup vstupenek?

  V případě, že jste si koupili vstupenky na ticketpro.cz, budeme vás brzy kontaktovat emailem s informacemi, jak správně převést váš účet na účet Ticketmaster. Pokud si budete chtít vytvořit nový účet, i to bude to velmi snadné, stačí vyplnit pár detailů před nákupem vstupenek.

 • Bude stále možné koupit vstupenky přímo v prodejních místech?

  Ano, stále bude možné koupit vstupenky i v prodejních místech. Aktuální seznam prodejních míst naleznete na našich webových stránkách.

 • Jak nás lze kontaktovat?

  Stále prostřednictvím emailu ticket@ticketpro.cz, po změně stránek ticket@ticketmaster.cz.

 • Co se stane s mým členstvím v Ticketpro klubu?

  Ticketpro klub brzy uzavře možnost nové registrace. Všichni členové postupně obdrží informační email o možnosti převodu účtu na účet Ticketmaster. Pro zasílání Newsletteru s novinkami a soutěžemi budete mít možnost registrace s účtem My Ticketmaster.