Liberec Cheer Cup 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

19.01.201821.01.2018

Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Lucerna - Velký sál, Praha

03.02.2018

Cena: 150 Kč, děti do 140cm: 80Kč

LIBEREC CHEER CUP je otevřené Mistrovství ČR v cheerleadingu a zároveň vrcholnou soutěží této sezony. O poháry se utkají nejlepší české cheerleaders od malých dětí po dospělé. K vidění budou dech beroucí akrobatické prvky i atraktivnípompon dance. Organizátoři připravují dva soutěžní parkety, profi stage se světelnou show a LED obrazovkou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LIBEREC CHEER CUP je celorepubliková cheerleadingová soutěž organizovaná ve spolupráci s Českou asociací cheerleaders. Nejlepší české cheerleaders od malých dětí po dospělé se sjedou do Liberce v sobotu 15. června na druhý ročník otevřené pohárové soutěže.

Zúčastněné týmy se představí v těchto kategoriích:

- team, group, double a individual

- peewees, junior a senior

- hobby pro začínající kluby (i nečleny Asociace)

Organizátoři připravují profi stage se světelnou show a LED obrazovkou. Přijďte zažít bezva den plný cheerleadingu na LIBEREC CHEER CUP!

web: http://www.sportparkliberec.cz/cz/prehled-akci/liberec-cheer-cup-2013

Fotky a videa

Facebook