Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Masters European tour

Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd

23.08.201826.08.2018

Spokey Rainbow Run

Různá místa v ČR

25.08.2018

Mistrovství ČR 2018 v latinskoamerických tancích, 27. ročník.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mistrovství ČR 2018 v latinskoamerických tancích, 27. ročník

Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2018 - latinskoamerické tance, je jedna z nejvýznamnější akci v tanečním sportu, která se koná v ČR dne 3.2.2018, ve Velkém sále Paláce Lucerna od 9 do 23. hodin. O tituly Mistrů České republiky 2018 se zde utkají nejlepší páry z celé ČR všech věkových kategorií, Junior I / do 12 let /, Junior II / do 15 let /, Mládež / do 18 let /, TOP 21 / do 21 let /, Dospělí / nad 21 let /, Senioři I, II, III. Soutěž hodnotí porota, tvořená českými a zahraničními odborníky s TOP licencí mezinárodního porotce.

Facebook