Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Mistrovství ČR 2018 v latinskoamerických tancích, 27. ročník.

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

3.2.2018 09:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mistrovství ČR 2018 v latinskoamerických tancích, 27. ročník

Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2018 - latinskoamerické tance, je jedna z nejvýznamnější akci v tanečním sportu, která se koná v ČR dne 3.2.2018, ve Velkém sále Paláce Lucerna od 9 do 23. hodin. O tituly Mistrů České republiky 2018 se zde utkají nejlepší páry z celé ČR všech věkových kategorií, Junior I / do 12 let /, Junior II / do 15 let /, Mládež / do 18 let /, TOP 21 / do 21 let /, Dospělí / nad 21 let /, Senioři I, II, III. Soutěž hodnotí porota, tvořená českými a zahraničními odborníky s TOP licencí mezinárodního porotce.

Facebook