Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Masters European tour

Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd

23.08.201826.08.2018

Spokey Rainbow Run

Různá místa v ČR

25.08.2018

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Halové mistrovsví Evropy žen v pozemním hokeji 2018

„Přijďte pomoci získat medaili!"

19.1. 2018 začne Mistroství Evropy v hale a my, jako Česká republika, máme tu čest hostit ty nejlepší týmy z celého starého kontinentu. Kromě hrdého pocitu, že můžeme v Praze pořádat tento velký turnaj, máme velkou radost, že Česká republika bude opět zastoupena naším nejlepším výběrem žen.

Samozřejmě netušíme, jak se naším reprezentantkám povede, ale již teď jsme si jistí, že se bude jednat o jeden z nejhezčích zážitků pozemního hokeje v příštím roce, který si můžete vychutnat na vlastní oči. Naděje a očekávání jsou veliké, nejen díky tomu, že v ženském celosvětovém žebříčku stojí Česká Republika na třetí příčce.

Naše reprezentantky prošly za poslední rok velice náročnou přípravou, a my bychom Vás rádi pozvali k jejich podpoře. Pojďte společně vytvořit atmosféru, která naše ženy požene k nejlepším možným výsledkům.

 

Halové mistroství Evropy žen 19. - 21.1. 2018

Aréna Sparta - Podvinný mlýn; Kovanecká 2405/27 Praha 9

web: http://www.pozemnihokej.cz/halove-mistrovstvi-evropy-zen-2018

Facebook