Helicopter Show a Rally Show 2017

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Masters European tour

Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd

23.08.201826.08.2018

Spokey Rainbow Run

Různá místa v ČR

25.08.2018

Helicopter a Rally Show – to jsou dvě akce za jedno vstupné! Nejnovější modely aut, špičková letadla od předních světových výrobců a nepřeberné množství adrenalinových zážitků na vlastní kůži.

Předprodej byl již ukončen, vstupenky zakoupíte v místě zakoupení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvě akce za jedno vstupné! Nejnovější modely aut, špičková letadla od předních světových výrobců a nepřeberné množství adrenalinových zážitků na vlastní kůži. Užijte si jeden den v oblacích i na závodním okruhu a nechte se svést vůní benzínu a leteckého petroleje a obdivujte krásné ženy i nadupané stroje. Na téhle akci rozhodně nesmíte chybět! Další ročník letecké a motoristické show nabídne dech beroucí ukázky vysoké pilotáže, spolupráci složek IZS při záchranných akcí, představí ty nejlepší české a zahraniční teamy a závodní legendy ze světa motorsportu (rally, drift, formule, okruhy, vrchy, offroad -Dakarské speciály) nebo historické i současné sportovní vozy a veteráni. Na Autosalon Show se budou aktivně prezentovat novinky většiny světových automobilek. Společný vstup a propojení celého letiště s autodromem Czechring umožní diváků zažít nejrozsáhlejší motoristickou a leteckou show v České republice. Staňte se i vy součástí dalšího ročníku!

Webové stránky:

www.helicoptershow.cz

www.rallyshow.cz

Facebook:

Helicopter Show:  https://www.facebook.com/eurohelishow/?ref=bookmarks

Rally Show: https://www.facebook.com/RallyShow/?fref=ts

Fotky a videa

Facebook