Prague Open - WDSF World Open 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

19.01.201821.01.2018

Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Lucerna - Velký sál, Praha

03.02.2018

13. ročník mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2016, která je zařazena do světového žebříčku soutěží s nejvyšším bodovým statutem.

Každá doba má svůj symbol, který ztělesňuje jejího ducha, její atmosféru a možnosti. Pro období  kolem 1. republiky je palác Lucerna právě takovou typickou stavbou. Je zhmotněním futuristického snu o moderním velkoměstě, kde se prostorově stýkají zařízení společenská, kulturní i obchodní. O to více nás těší, že se velký sál Lucerny stal dějištěm tohoto prestižního tanečního klání již potřinácté.

Od pátku 2. do neděle 4. září budete moci obdivovat výkony více než 600 tanečních párů z celé Evropy. A bude se na co dívat! Novinkou letošního ročníku je Mistrovství světa párů do 21 let. Kromě „jednadvacítek“ se na parketě dále představí a o body třináctičlenné mezinárodní poroty budou v latinsko-amerických a standardních tancích usilovat tanečníci od juniorů a mládeže, přes kategorii vycházejících hvězd - Rising Stars, hlavní kategorii dospělých, až po soutěže profesionálů a seniorů, které i v České republice získávají na stále větší oblibě.

Děkujeme všem, kteří přispěli k vysoké úrovni tohoto projektu, jež se koná pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové.

Někteří lidé tvrdí, že třináctka je nešťastné číslo. Věříme, že letošní třináctý ročník Prague Open toto tvrzení zcela vyvrátí, přinese vám řadu krásných sportovních i uměleckých zážitků a přispěje k dobré propagaci české metropole i tanečního sportu samého.

Pozvěte své přátele na facebooku: https://www.facebook.com/events/1731641050450887/

Fotky a videa

Facebook