Pohár vítězů poháru v softballu žen 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

20.01.201821.01.2018

Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Lucerna - Velký sál, Praha

03.02.2018

Cena: viz. niže

Kdy: 17.8.2015 - 22.8.2015

Praha 8 hostí ve dnech 17. - 22. srpna 2015 Pohár vítězů poháru v softballu žen. V softballovém areálu Joudrs Praha při ZŠ Dolákova v Praze 8 - Bohnicích se utká 13 předních evropských týmů včetně domácích Joudrs.

VSTUPENKY:

CELODENNÍ jednorázová vstupenka: Cena 100 Kč

Možno použít v kterýkoliv den v době konání turnaje od 17. do 22. 8. 2015 ke vstupu do areálu.

 

ODPOLEDNÍ jednorázová vstupenka, od 16:00 hod.: Cena 50 Kč

Možno použít v kterýkoliv den v době konání turnaje od 17. do 22. 8. 2015 ke vstupu do areálu.

 

TÝDENNÍ vstupenka (permanentka): Cena 400 Kč

na všechny dny konání turnaje v době od 17. do 22. 8. 2015 ke vstupu do areálu.

 

Děti do 10 let zdarma.

 

Nenechte si ujít:

Pondělí 17. srpna       20:00 slavnostní zahájení                              

                                 20:30 Joudrs Praha vs. Fiorini Forli

Úterý 18. srpna          11:15 Pee Wees vs. Joudrs Praha

Pátek 21. srpna          18:15 a 20:30 zápasy play off

Sobota 22. srpna        13:00 zápas o postup do finále

                                 18:00 finále a slavnostní zakončení s předáváním medailí

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A - tým žen Joudrs Praha patří dlouhodobě mezi špičku nejen v České republice, ale i v Evropě.  Po založení klubu v roce 1997 dokázal ženský tým postoupit z nejnižší soutěžní úrovně do nejvyšší české softballové soutěže, Extraligy žen, nejkratším možným způsobem a v posledních 11 letech se v ní probojoval vždy do finále, což je v padesátiletých dějinách českého softballu unikát. Přitom 4x získal titul mistra ČR.  Úspěchy sklízí i v evropských pohárech, v roce 2014 vybojoval dosud největší trofej v historii klubu, stříbrné medaile v nejprestižnější evropské klubové soutěži, Poháru mistryň evropských zemí (ESF Premiere Cup). Úspěšným bývá tradičně právě i v Poháru vítězů poháru (PVP). V roce 2012 v něm získal 3. místo, o rok později stříbrné medaile a logicky je cílem pro letošní rok získat na domácím hřišti trofej nejcennější  J. Děvčata věří, že jim k tomu pomůže tradičně bouřlivé domácí prostředí a fanoušci, kteří je neúnavně poženou do boje. V cestě za zlatým pohárem jim budou stát zkušené Terasvogels z Holandska, nevyzpytatelné rakouské Pee Wees a především italský tým Fiorini Forli, který se na stejném hřišti představil naposledy v roce 2008 při PMEZ. První zápas českého týmu je na programu v pondělí 17. srpna od 20:30 po slavnostním zahájení, a právě proti Italkám. V dresu Joudrs se představí hned 7 reprezentantek České republiky, které tvoří základ národního týmu na letošním Mistrovství Evropy žen v Holandsku.

Všichni čeští fanoušci věří, že se domácím hráčkám bude dařit i na PVP 2015 a vybojují doma zlato. Zda se jim to podaří, bude známo v sobotu 22. srpna. I vy můžete být celý týden u toho. Choďte českým děvčatům fandit!

Doprava do areálu

K dopravě do areálu Joudrs je nejlépe využít autobusy MHD č. 200 a 102, kterými se dopravíte od stanice metra Kobylisy do zastávky Sídliště Bohnice (konečná busu 200), odkud je to již jen cca 5 min. pěšky ulicí Feřtekovou, až na její konec. V orientaci vám pomohou naváděcí cedule, které jsou umístěny na sloupech veřejného osvětlení. Automobilisté by měli odstavit svá vozidla na bezplatných záchytných parkovištích, která jsou situována po obou stranách ulice Feřtekova při dojezdu ke konečné autobusu 200. Jejich kapacita je cca 200 aut. Řidiči se tak vyhnou zbytečným komplikacím s parkováním ve většinou jednosměrných ulicích přilehlých k softbalovému areálu.

Na co se divák může těšit

Kromě kvalitního softballu v podání evropské špičky a bouřlivé atmosféry při utkáních českého týmu také na řadu doprovodných atrakcí. Přáním pořadatelů je, aby návštěvníci strávili v areálu příjemný letní den s aktivitami pro celou rodinu. Menší děti zde najdou 2 dětské koutky s prolézačkami a herními prvky, pískoviště, trampolíny a skákací hrad. Ty větší si již spolu se svými rodiči mohou vyzkoušet softbalové dovednosti, jako odpalování ze stativu i na stroj, měření rychlosti hodu na radar či zaházet si s míčem a rukavicí. Během zápasů jsou připravené tipovací soutěže o ceny, samozřejmostí budou komentovaná utkání i stánky s občerstvením. K dispozici je i zázemí s občerstvením a toaletami.

Nenechte si ujít:

Pondělí 17. srpna       20:00 slavnostní zahájení                              

                                 20:30 Joudrs Praha vs. Fiorini Forli

Úterý 18. srpna          11:15 Pee Wees vs. Joudrs Praha

Pátek 21. srpna          18:15 a 20:30 zápasy play off

Sobota 22. srpna        13:00 zápas o postup do finále

                                 18:00 finále a slavnostní zakončení s předáváním medailí

Fotky a videa

Facebook