Liberec Cheer Cup 2015

Liberec Cheer Cup 2015
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

V prodeji od 4.5.2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní sporty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Lucerna - Velký sál, Praha

03.02.2018

Spokey Rainbow Run

Soutěž

Různá místa v ČR

19.05.201825.08.2018

Cena: V prodeji od 4.5.2015

LIBEREC CHEER CUP je CCU mistrovství ČR v cheerleadingu a zároveň finálovým kolem České Cheer Ligy 2014/2015. Do Liberce se sjedou nejlepší cheerleadingové týmy z celé republiky.

ZTP/P zdarma i doprovod, pouze na místě

Děti do 5 let zdarma

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LIBEREC CHEER CUP je CCU mistrovství ČR v cheerleadingu a zároveň finálovým kolem České Cheer Ligy 2014/2015. Do Liberce se sjedou nejlepší cheerleadingové týmy z celé republiky. Diváci uvidí dechberoucí akrobatické prvky, lidské pyramidy, výhozy i atraktivní taneční kategorie s třásněmi. O medaile a poháry se utká přes 500 sportovců z více jak 20 týmů. Organizátoři připravují dva soutěžní parkety, profi stage se světelnou show a LED obrazovkou. Přijďte zažít bezva den plný cheerleadingu na CCU mistrovství ČR!

Facebook