Superbike World Championship

Kdy: 8.6.2018 - 10.6.2018

Velký návrat! Prestižní motocyklová série Superbike World Championship se na začátku června po šesti letech představí na Masarykově okruhu v Brně. Čeká nás víkend plný adrenalinového závodění za účasti předních světových pilotů. Jonathan Rea, Marco Melandri nebo český jezdec Ondřej Ježek. Šampionát superbiků by si neměl nechat ujít žádný fanoušek motoristického sportu.

Termíny a místa konání:

Masarykův okruh Brno, Ostrovačice | Zobrazit na mapě

8.6.2018 Silver Card (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 Gold Card (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 Gold Card Senior (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 VIP (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 VIP Junior (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 Camp Pass A+ (8.-10.6.2018) Vstupenky
8.6.2018 Camp Pass A (8.-10.6.2018) Vstupenky

Třídenní vstupenky platné od 8. do 10. června 2018

Silver Card

Se vstupenkou kategorie Silver se po celou dobu trvání závodu dostanete na přírodní tribuny C/D/E/F/G.

Gold Card

Se vstupenkou kategorie Gold se po celou dobu trvání závodu dostanete na sedadlové tribuny T3/T5, na přírodní tribuny C/D/E/F/G a do paddocku.

Gold Card Junior

Pro děti narozené v roce 2004 a mladší. Při vstupu do areálu je nutné prokázat věk (např. kartičkou pojišťovny).

VIP a VIP Junior

Užijte si superbiky s patřičným komfortem. VIP vstupenka zahrnuje celodenní občerstvení v klimatizovaném salónku, návštěvu závodního boxu a přístup na terasu, sedadlové tribuny i do paddocku.

Z VIP hostů vylosujeme jednoho, který během závodního víkendu usedne do safety car a před závodem se projede po dráze! Na další vylosované čeká návštěva gridu před jedním ze závodů.

Poznámka: Vstupenka VIP Junior platí pro děti narozené v letech 2004 až 2011.

Camp Pass A

Vstupenka pro motorkáře-srdcaře. Přijeďte na svém stroji přímo do kempu u tribuny A. V ceně máte 1 místo pro stan přímo na tribuně A, parkování pro 1 motocykl a přístup na přírodní tribuny A/C/D/E/F/G a do paddocku.

Camp Pass A+

Vstupenka pro motorkáře-srdcaře a spolujezdce. Přijeďte na svém stroji přímo do kempu u tribuny A. V ceně máte 1 místo pro stan přímo na tribuně A, parkování pro 1 motocykl a 2 vstupenky na přírodní tribuny A/C/D/E/F/G a do paddocku.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Velký návrat! Prestižní motocyklová série Superbike World Championship se na začátku června po šesti letech představí na Masarykově okruhu v Brně. Čeká nás víkend plný adrenalinového závodění za účasti předních světových pilotů. Jonathan Rea, Marco Melandri nebo český jezdec Ondřej Ježek. Šampionát superbiků by si neměl nechat ujít žádný fanoušek motoristického sportu.

Jako příznivci rychlých motorek se můžete těšit na maximální zážitek. WorldSBK kromě napínavých závodních soubojů slibuje i takřka neomezený pohled do zákulisí šampionátu.

Se vstupenkou typu GOLD a vyšší se po celý závodní víkend dostanete do paddocku, kde budete svědky práce jednotlivých závodních týmů a kde můžete potkat svého oblíbeného jezdce. Zároveň vás nemine ani veřejně přístupné Parc Fermé a následný pódiový ceremoniál, kdy těm nejlepším pilotům už skutečně nemůžete být blíž.

Chystáte se jako motorkář-srdcař dorazit na svém stroji? Pak by vás měla zajímat vstupenka do kempu na tribuně A. Jako její držitel se na celé tři dny stanete členem pravé motorkářské komunity, která si šampionát superbiků užívá ve vlastním stanu postaveném přímo na tribuně A. Kromě unikátního výhledu na trať dostáváte i jistotu, že motorku zaparkujete na přísně hlídaném parkovišti.

 

Více informací na stránkách Automotodrom Brno:

Fotky a videa

Facebook