The Most Historic Grand Prix

The Most Historic Grand Prix

Kdy: 23.6.2018 - 24.6.2018

Závody historických vozů formule 1 je unikátním závodní sérií, která podtrhuje jedinečnost události The Most Historic Grand Prix

Termíny a místa konání:

Most - Autodrom, Most | Zobrazit na mapě

24.6.2018 jednodenní Vstupenky
24.6.2018 jednodenní VIP Vstupenky
24.6.2018 dvoudenní VIP (víkend) Vstupenky

Jednodenní pro dospělé (sobota nebo neděle)

Jednodenní VIP (sobota nebo neděle)

Víkendová VIP (sobota i neděle)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mostecký okruh navazuje na loňskou úspěšnou premiéru divácky velmi atraktivní podívané na souboje nádherných historických vozů. Kvalitativně se však organizátoři posunuli dále, fanoušci se tentokrát mohou těšit také na monoposty královské disciplíny formule 1 zlatého věku, jež se objevovaly na světových okruzích od konce 60. let minulého století do roku 1985.

FIA Masters Historic Formula One Championship
Souboje historických vozů velkých cen F1 s třílitrovým motorem takzvaného zlatého věku od roku 1966 až do roku 1985. FIA Masters Historic Formula One nás přivede zpět do doby, než byly vytvořeny větrné tunely a energetické nápoje! Fanoušci se mohou těšit na stroje, které krotili věhlasní piloti jako Stewart, Fittipaldi, Lauda nebo Head.

FIA Masters Historic Sports Car Championship
Mistrovství sportovních vozů FIA Masters Historic Sports Car je série vypsaná pro sportovní vozy ve stylu Le Mans a automobily skupiny 4 od roku 1962 až do roku 1974. Historické sportovní vozy FIA Masters zahrnují velké i menší prototypy a vozy GT. Zastoupeny jsou značky Porsche, Lola, Ferrari, Osella, Coldwell či Ford.


Závodní víkend zahrnuje
- FIA Masters Historic Formula One Championship
- FIA Masters Historic Sports Car Championship
- Gentlemen Drivers Pre-66 GT
- Masters Pre-66 Touring Cars
- HAIGO - touring cars, formulas
- Pokračují jednání s promotéry o dalších sériích

Zábavní zóna s atrakcemi
- Sraz majitelů historických vozů
- Výstava historických vozů
- Pit walk
- Autogramiáda jezdců
- Offroad
- Otevřená servisní zóna
- Atrakce pro děti

Facebook