Bílí Tygři Liberec vs. Boston Bruins

Bílí Tygři Liberec vs. Boston Bruins

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hokej. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Extraliga 2017/2018: Bílí Tygři Liberec (domací utkání)

Home Credit Arena, Liberec

19.11.201701.12.2017

Bílí Tygři Liberec - Permanentka 2017/2018

domácí utkání

Home Credit Arena, Liberec

30.04.2018

Prodej vstupenek bude zahájen 1. června 2010 v 9.00 hod.

Prodej vstupenek bude zahájen 1. června 2010 v 9.00 hod.

sezení v sektorech (sektory 109-113): 1 000 Kč (malé občerstvení v ceně)

sezení v sektorech (sektory 101, 102 a 120): 800 Kč

sezení v sektorech (sektory 103, 107, 108, 114, 115, 118 a 119): 600 Kč

sezení v sektorech (sektory 105, 106, 116 a 117): 450 Kč

VSTUPENKY NEBUDOU K DISPOZICI PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Už na podzim tohoto roku se stane Liberec dějištěm mimořádné sportovní události. Věhlasný celek z nejslavnější hokejové soutěže světa NHL Boston Bruins přijede do Liberce, kde změří síly s libereckým celkem Bílých Tygrů.  Bílí Tygři se tak stanou historicky prvním českým týmem, který se ve svém domácím prostředí postaví proti celku z NHL.

Dohodu o pořádání tohoto výjimečného utkání uzavřel liberecký klub s NHL a Českou sportovní na konci minulého týdne.  Boston tak do liberecké Tipsport areny zavítá 5. října. Velké plus pro dotažení dohody bylo i zázemí  libereckého klubu. Moderní aréna a rozměry hrací plochy, které jsou totožné s NHL, celé jednání příjemně urychlila.

Diváci se mohou těšit na představení jednoho ze zakládajících týmů NHL, který získal ve své historii 5 Stanley Cupů a v jehož sestavě v současnosti figurují i dva Češi – David Krejčí a Vladimír Sobotka.

Prodej vstupenek na tento exkluzivní zážitek bude zahájen 1. června. Vstupné bude pro diváky více než lákavé. Hokejový svátek mohou vidět již za 450 korun. Nejdražší kategorie, takzvaná klubová sedadla, budou k dostání za 1000 korun. Liberecký klub navíc zvýhodní držitele permanentních vstupenek a členy fanklubu.

I přesto, že dohoda o vzájemném utkání je ještě velmi čerstvá, Tygři mají jasno o tom, jak bude 5. říjen v Tipsport areně vypadat.  Bude se jednat o velkolepý hokejový svátek. Snahou libereckého klubu je pro tento okamžik připravit Bostonu rovnocennou atmosféru, jakou znají čeští hokejoví fanoušci z play off, a tou je pověstné „Bílé peklo“.

Čas začátku utkání je v tuto chvíli stále v jednání a bude znám v nejbližší době. Staňte se fanoušky této akce na síti Facebook. Na stránce NHL Premiere Challenge 2010 - Bílí Tygři Liberec vs. Boston Bruins přinášíme aktuální informace k této výjimečné sportovní události.

Krátké představení klubu Boston Bruins:

Boston Bruins patří k nejstarším týmům severoamerické NHL, již 1. listopadu 1924 se stal prvním týmem NHL ze Spojených států. Jsou tak členem „Original Six“ nebo-li původní šestice týmů NHL společně s Toronto Maple Leafs, Detroit Red Wings, New York Rangers, Montreal Canadiens a Chicago Blackhawks. Bohatou historii tohoto klubu podpořily i výborné výsledky, Medvědi (Bruin je slovo označující medvěda ve starých klasických anglických pohádkách) jsou druhým nejúspěšnějším týmem z USA v počtu vyhraných Stanley Cupů. V minulosti hráči tohoto klubu zvedli slavný pohár nad hlavu hned pětkrát – v roce 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 (k tomu nutno připočíst dalších 11 finálových účastí).

V NHL patří Boston do Východní konference, konkrétně do její Severovýchodní divize. Své zápasy hrají Medvědi na ledě TD Garden pro 17 565 diváků. Aktuálně jejich dres obléká dvojice Čechů – útočníci David Krejčí a Vladimír Sobotka. Klíčovou postavou obrany je pak slovenský obránce Zdeno Chára. Fanouškům německého hokeje pak není třeba představovat útočníka Marka Sturma či obránce Dennise Seidenberga. V součtu s kanadským olympijským vítězem z Vancouveru Patrice Bergeronem či americkými reprezentanty Timem Thomasem a Markem Stuartem patří Boston aktuálně opět k nejlepším týmům NHL. To potvrdil i v letošním play-off, kde podlehl až v sedmém zápase semifinále konference Philadephii.

V minulosti dres Medvědů oblékali také slavní Češi jako např. Vladimír Růžička, Robert Lang či Jiří Šlégr. Bostonskou stopu má také exliberecký Zdeněk Blatný nebo současný útočník Tygrů Lukáš Vantuch (byl Medvědy draftovaný v roce 2005).


Web klubu Boston Bruins: bruins.nhl.com
Web klubu Bílí Tygři Liberec: www.hcbilitygri.cz

Facebook