Bílí Tygři Liberec - HC Admiral Vladivostok

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hokej. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Extraliga 2017/2018: Bílí Tygři Liberec (domací utkání)

Home Credit Arena, Liberec

23.01.201830.01.2018

Bílí Tygři Liberec - Permanentka 2017/2018

domácí utkání

Home Credit Arena, Liberec

30.04.2018

Klasické vstupenky v hodnotě 100 Kč do všech kategorií jsou již v prodeji na Rotundě Tipsport areny a v síti TicketPro, majitelé klasických a klubových permanentek Bílých Tygrů mají vstup zdarma.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BÍLÍ TYGŘI VS. ADMIRAL VLADIVOSTOK

Na Valentýnský pátek 14. února se Bílí Tygři utkají v liberecké Tipsport areně s nováčkem letošního ročníku KHL - týmem Admiral Vladivostok. Ruský tým absolvuje v areálu Sport Parku Liberec desetidenní soustředění, které na konci pobytu završí přátelským duelem s domácími Bílými Tygry. Během zápasových přestávek bude připraven speciální doprovodný Valentýnský program.

 

Web Bílí Tygři: www.hcbilitygri.cz

Web Admiral Vladivostok: www.hcadmiral.ru

Facebook