Euro Hockey Challenge: Česko - Slovensko

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hokej. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

20.01.201821.01.2018

Extraliga 2017/2018: Bílí Tygři Liberec (domací utkání)

Home Credit Arena, Liberec

21.01.201823.01.2018

Cena: viz níže

Stejně jako v loňské sezoně, i letos se česká hokejová reprezentace střetne ve dvou přípravných utkáních s týmem Slovenska. Úvodní utkání se odehraje 18. dubna v pražské Tipsport aréně od 18 hodin, dva dny na to odvetné utkání v Bratislavě.

POZOR! VSTUPENKY JSOU V PRODEJI JIŽ JEN V MÍSTĚ AKCE!

     

     

Vstupenka CZE-SVK Vstupné
Kategorie dospělí děti do 140 cm
sezení I. kategorie           300 Kč           200 Kč
sezení II. kategorie           270 Kč           170 Kč
sezení III. kategorie           240 Kč           140 Kč
stání           150 Kč          150 Kč

Děti do 3 let zdarma bez nároku na místo k sezení.

 

STÁNÍ - pro příznivce slovenského týmu je doporučen sektor 119

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hokejovou reprezentaci čeká souboj se Slováky! 

Stejně jako v loňské sezoně, i letos se česká hokejová reprezentace střetne ve dvou přípravných utkáních s týmem Slovenska. Úvodní utkání se odehraje 18. dubna v pražské Tipsport aréně od 18 hodin, dva dny na to odvetné utkání v Bratislavě.

„Od začátku jsme plánovali uspořádat tento prestižní duel v Praze, nicméně organizace utkání byla letos s ohledem na účast obou pražských celků v ČP play off Tipsport extraligy poněkud obtížnější. Po vyřazení Sparty bylo po dohodě s ČSLH rozhodnuto, že již nelze přípravy dále odkládat a že se tedy utkání uskuteční v Tipsport aréně“, říká k utkání Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing a.s., výhradního marketingového partnera ČSLH.

Pro náš tým půjde o malý reparát za porážku v semifinále na loňském mistrovství světa. Slovenský tým pod trenérem Vůjtkem dosáhl tehdy na stříbro a jistě bude chtít na tento úspěch navázat. Dá se tedy očekávat, že utkání bude mít správný náboj. Mnoho hokejistů se navíc dobře zná i z klubové úrovně.

Rivalita v dobrém slova smyslu by neměla být jenom na ledě, ale i v hledišti. Pro slovenské fanoušky bude opět připraven kotel v sektoru hostí.

„Věříme, že do ochozů dorazí i mnoho fanoušků Slovenska, kteří zde pracují či studují,a pomohou tak vytvořit skvělou atmosféru pro obě dvě mužstva. Rádi bychom, kdyby utkání navázalo na bitvy Lva se Slovanem v KHL, které patřili k ozdobám soutěže“ doplňuje Petr Nitsche, vedoucí oddělení hokeje BPA sport marketing a.s..

Ať už jste tedy fanouškem českého národního týmu, nebo našich sousedů, přijďte 18. dubna od 18.00 hodin fandit do holešovické haly a staňte se součástí výjimečné hokejové události!

 

Utkání série Euro Hockey Challenge v závěru sezóny 2012/2013: 

Německo - Česko

pátek           12. dubna     20.15 hod.    Regensburg

sobota         13. dubna     17.00 hod.    Selb

Česko - Slovensko

čtvrtek          18. dubna     18.00 hod.    Praha

sobota          20. dubna     19.00 hod.    Bratislava

Fotky a videa

Facebook