Euro Hockey Challenge: Česko - Lotyšsko

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hokej. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

20.01.201821.01.2018

Extraliga 2017/2018: Bílí Tygři Liberec (domací utkání)

Home Credit Arena, Liberec

21.01.201823.01.2018

Cena: viz níže

Před začátkem prvního utkání Euro Hockey Challenge Česká republika – Lotyšsko proběhne ve středu 3. dubna 2013 slavnostní ceremoniál, při kterém bude místní stadion přejmenován na Zimní stadion Jana Marka.     

Předprodej vstupenek ukončen 2.4.2013. V den utkání 3.4. a 4.4. budou zbylé vstupenky k dispozici na pokladnách ZS Jindřichův Hradec

 

Ceny vstupenek:
sezení                          300 Kč                         
stání                             190 Kč             
stání (děti do 140cm)     100 Kč   

 

Informace:

  • 1 osoba můžu zakoupit max. 6 vstupenek
  • Hromadné objednávky nad 20 vstupenek – kontaktujte obchodní oddělení Ticketpro ticket@ticketpro.cz.
  • Rezervace vstupenek pro ZTP/P emailem na hospudka@bpa.cz – kapacita 4 míst na 1 utkání. Cena vstupenky je 100 Kč + doprovod zdarma.
  • Rezervace nejsou povoleny.

 

Informace Městké policie:
Ve středu 3. dubna a ve čtvrtek 4. dubna 2013 se v Jindřichově Hradci odehrají dvě reprezentační utkání.  
Z důvodu uzavření ulice U STADIONU a parkoviště vedle zimního stadionu je pro řidiče zajištěna náhradní plocha k parkování, která přímo sousedí se zimním stadionem. Příjezd na toto náhradní parkoviště je zajištěn přes křižovatku u VŠE a  JAROŠOVSKOU ulici (kolem ubytovny TJ SLOVAN).  
Při nedostatku parkovacích míst na centrálním parkovišti "JITŘENKA" doporučujeme odstavit vozidlo na bezplatném parkovišti v ulici PRAŽSKÁ, které se nachází v příznivé docházkové vzdálenosti od zimního stadionu (cca. 10 až 12 minut).  Blíže viz. mapka v galerii.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZIMNÍ STADION V JINDŘICHOVĚ HRADCI PONESE JMÉNO MISTRA SVĚTA JANA MARKA

Před začátkem prvního utkání Euro Hockey Challenge Česká republika – Lotyšsko proběhne ve středu 3. dubna 2013 slavnostní ceremoniál, při kterém bude místní stadion přejmenován na Zimní stadion Jana Marka.     

„Pojmenování zimního stadionu, na kterém se Jan Marek učil první hokejové dovednosti a na kterém sehrál první mistrovská utkání, je určitě správným krokem,“ uvedl v této souvislosti starosta města Jindřichův Hradec Stanislav Mrvka. „Současně dojde k odhalení pamětní desky, která bude na stadionu umístěna a návštěvníkům bude připomínat významného rodáka, který se pro svoji cílevědomost a přístup ke sportu stal příkladem celé mladé generaci hokejistů.“

Rodák z Jindřichova Hradce, člen Síně slávy českého hokeje Jan Marek (1979-2011) vyrůstal v místním HC Vajgar. Později oblékal dres Třince a HC Sparta Praha nebo ruských klubů Metallurg Magnitogorsk, CSKA Moskva, Atlant Mytišči a Lokomotiv Jaroslavl. V roce 2006 se stal vítězem extraligy, v roce 2007 ruské Superligy, v roce 2008 vítězem SuperSix. V reprezentaci České republiky sehrál 117 utkání, v nichž vstřelil 29 branek. V roce 2010 se stal mistrem světa. Tragicky zahynul v září 2011 při leteckém neštěstí nedaleko Jaroslavle.

Vedle Jana Marka vyrůstala v Jindřichově Hradci řada dalších vynikajících hokejistů, mimo jiné Milan a Zbyněk Michálkové, Aleš Kotalík, Petr Sailer, Vladimír Sičák, Petr Šachl, německý reprezentant Petr Fical nebo kapitán české reprezentace Jiří Novotný, který se již připojil do přípravy na mistrovství světa a v Jindřichově Hradci by měl sehrát jubilejní, sté utkání v národním mužstvu.

 

UTKÁNÍ ČESKÁ REPUBLIKA – LOTYŠSKO V JINDŘICHOVÉ HRADCI

 „Věříme v plné tribuny skvělých fanoušků, kteří pomohou tým nastartovat k výborným výkonům na mistrovství světa ve Stockholmu,“ uvedla Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing a. s., výhradního marketingového partnera ČSLH. „Všechny hokejové fanoušky nejen z Jindřichova Hradce a okolí na zápasy srdečně zveme.“  

Po dohodě s Českou televizí byly začátky utkání stanoveny na 17:30 hodin ve středu 3. dubna 2013 a na 18:15 hodin ve čtvrtek 4. dubna 2012. „Na oba dny jsou naplánována šestá utkání semifinále České pojišťovny play-off Tipsport extraligy,“ doplnila Jana Obermajerová. „Pokud by se už nehrála, jsme s Českou televizí připraveni operativně zařadit do vysílání přímý přenos nebo přenosy z utkání s Lotyšskem.“   

Česká reprezentace dosud sehrála s Lotyšskem 11 utkání s bilancí 10-1-0 a skóre 35:16. Sedmkrát se oba soupeři střeli na mistrovstvích světa a dvakrát na olympijských hrách ve Vancouveru 2010. Dvakrát, v letech 1932 a 1939 hrála s Lotyšskem na světových šampionátech i československá reprezentace s bilancí 2-0-0 a skóre 16:0. Mužstvo, vedené známým kanadským koučem Tedem Nolanem a složené především z hráčů účastníka KHL Dinama Riga, si v únoru vybojovalo účast na zimních olympijských hrách v Soči 2014. Na olympijském turnaji se ve skupině utkání mimo jiné i s týmem České republiky. 

Fotky a videa

Facebook