Czech Masters European tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Golf. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Masters European tour

Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd

23.08.201826.08.2018

Kdy: 31.8.2017 - 3.9.2017

4. ročník D+D REAL Czech Masters se bude konat 31. srpna – 3. září 2017 na hřišti Albatross Golf Resort nedaleko Prahy. Turnaj je součástí série European Tour. Zúčastní se ho profesionální hráči z celého světa včetně více než 10 českých golfistů.

Vstupné:

-          jednotlivé vstupné – čtvrtek 100 Kč, pátek 100 Kč, sobota 200 Kč, neděle 200 Kč

-          permanentka na celé čtyři dny 400 Kč

-          zdarma děti do 15 let, senioři nad 65 let, ZTP, každý hráč registrovaný v České golfové federaci po předložení členské karty, majitelé platebních karet RAIFFEISENBANK a majitelé vozu Škoda po předložení klíče od vozu

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

4. ročník D+D REAL Czech Masters se bude konat 31. srpna – 3. září 2017 na hřišti Albatross Golf Resort nedaleko Prahy. Turnaj je součástí série European Tour. Zúčastní se ho profesionální hráči z celého světa včetně více než 10 českých golfistů. V turnajové vesničce je připravený bohatý rodinný program – soutěže, koncerty. Čeká vás zábava na celý den. Parkování je zdarma.

Fotky a videa

Facebook