Super Ball 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fotbal. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Super Ball - Word Freestyle Contests je vrcholnou událostí celé sezóny, na kterou se soustředí maximální pozornost všech hráčů a příznivců tohoto sportu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fotbal jako nejpopulárnější sport planety dostal novou formu. Hráči, které nudilo si po zemi nahrávat, míč zvedli a začali se věnovat sportu Freestyle Fotbal. Šílené triky, několikanásobné obtoče nohou kolem míče, zajímavé kreace v jednotlivci i dvojicích a dokonce i soutěž žen. Každý, kdo miluje nebo jenom zná fotbal, bude ohromen. Ti nejlepší z nejlepších se představí na otevřeném Mistrovství světa ve Freestyle Fotbalu 2015 přímo v Liberci již po druhé. Až 250 hráčů z více jak 40 zemí se utká o titul nejlepšího hráče planety.

Finálový večer proběhne 29. srpna 2015 od 16 hod. na ploše Home Credit Areny, kdy bude k vidění nejnašlapanější skupina těch nejlepších hráčů světa.

Super Ball - Word Freestyle Contests je vrcholnou událostí celé sezóny, na kterou se soustředí maximální pozornost všech hráčů a příznivců tohoto sportu. Turnaj vznikl v roce 2012, jeho prestiž se následně potvrdila i na turnaji v roce 2013. Jelikož se jedná o otevřenou formu Mistrovství světa, umožňuje účast komukoli bez omezení věkového nebo národnostního.

Facebook