Bohemians Praha 1905 vs. FC Vysočina Jihlava

Bohemians Praha 1905 vs. FC Vysočina Jihlava
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

V prodeji od 14.2.2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fotbal. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cena: v prodeji od 14.2.2015 od 13 hodin

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na sobotní generálce odstartuje předprodej na Synot ligu.

Tuto sobotu čeká Bohemku poslední přípravný zápas před startem jarní části Synot ligy s Baníkem Sokolov. Již ve 13 hodin, kdy začne na náměstíčku třetí ročník vršovického masopustu, ale odstartuje předprodej vstupenek na první ostrý duel s Vysočinou Jihlava. Termín je známý, hrát se bude v sobotu 21. února od 17 hodin v Ďolíčku.

Vstupenky z cenové kategorie B v hodnotě od 100 do 180 Kč v závislosti na daném sektoru půjdou do prodeje na internetové stránce Ticketpro i ve fanshopu v Ďolíčku právě v sobotu v jednu hodinu odpoledne. Na našem stadionu bude distribuce lístků probíhat v dalších dnech v obvyklé otevírací době.

Ceník vstupenek:
Sektor A - 180 Kč
Sektor B, C - 100 Kč
Dětská (do výšky 150 cm) - 90 Kč sektor A, 50 Kč sektor B a C
Osoby starší 70 let - 90 Kč sektor A, 50 Kč sektor B a C

Zlevněné vstupenky je možné pořídit pouze v předprodeji, v den samotného utkání jdou do prodeje lístky v hodnotě 100 a 180 Kč.

Facebook