Night of Warriors XIII

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yangames Fight Night 6

Žluté lázně, Praha 4

26.07.2018

Galavečer profesionálního boxu a K1

Lucerna - Velký sál, Praha

30.12.2018

Výhodný nákup

Cena: bude se postupně zvyšovat

24. 3. 2018 se opět otevřou brány tradičního galavečera bojových sportů Night of Warriors, který se v liberecké Home Credit Aréně koná již po třinácté.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

24. 3. 2018 se opět otevřou brány tradičního galavečera bojových sportů Night of Warriors, který se v liberecké Home Credit Aréně koná již po třinácté. Předzápasy začínají již v 18:00 hodin, hlavní zápasy vypuknout od 19:00 hod. Night of Warriors je výjimečná především pro svou atmosféru, domácí prostředí a skvělé publikum.

Diváci se mohou těšit nejen na domácí borce v čele s Davidem Vinšem, Tomášem Penzem, Honzou Malachem, Georgijem Fibichem, ale hlavně na hlavní hvězdu večer Karlose „Terminátora" Vémolu v obhajobě titulu mistra světa asociace WASO. Dále uvidíte Tomáše Hrona, Rade Opacice, Viktora Pavlíčka a další špičku bojové scény.

Facebook