Night of Warriors XIII

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Noc válečníků 14

Kladenská sportovní hala, Kladno

31.05.2018

Galavečer profesionálního boxu a K1

Lucerna - Velký sál, Praha

30.12.2018

Výhodný nákup

Cena: bude se postupně zvyšovat

24. 3. 2018 se opět otevřou brány tradičního galavečera bojových sportů Night of Warriors, který se v liberecké Home Credit Aréně koná již po třinácté.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

24. 3. 2018 se opět otevřou brány tradičního galavečera bojových sportů Night of Warriors, který se v liberecké Home Credit Aréně koná již po třinácté. Předzápasy začínají již v 18:00 hodin, hlavní zápasy vypuknout od 19:00 hod. Night of Warriors je výjimečná především pro svou atmosféru, domácí prostředí a skvělé publikum.

Diváci se mohou těšit nejen na domácí borce v čele s Davidem Vinšem, Tomášem Penzem, Honzou Malachem, Georgijem Fibichem, ale hlavně na hlavní hvězdu večer Karlose „Terminátora" Vémolu v obhajobě titulu mistra světa asociace WASO. Dále uvidíte Tomáše Hrona, Rade Opacice, Viktora Pavlíčka a další špičku bojové scény.

Facebook