Shaolin – mystické síly mnichů

Shaolin – mystické síly mnichů
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Sleva 2+1 zdarma

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yangames Fight Night 6

Žluté lázně, Praha 4

26.07.2018

Galavečer profesionálního boxu a K1

Lucerna - Velký sál, Praha

30.12.2018

Poznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu. Fascinující skupina mnichů přímo ze šaolinského kláštera se vrací do České republiky s novým programem.

Akce: Sleva 2+1 zdarma (na vybrané kategorie v cenové relaci 350 Kč - 450 Kč)

 

Program je vhodný pro děti od 5let.

Délka představení je cca 2 x 45min s přestávkou.

Děti do výšky 120 cm zdarma (bez nároku na místo)

 

V ceně VIP vstupenky v Brně je občerstvení vč. alko a nealko nápojů.Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

...jsou prostě jiní.
...jsou jakoby z jiného světa.
...bude Vám z nich běhat mráz po zádech.
...a přijdou odtud až k nám.

Poznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu. Fascinující skupina mnichů přímo ze šaolinského kláštera se vrací do České republiky s novým programem.


Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří na přelomu února a března opět do Prahy a Brna. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém světovém turné zastaví i v Kongresovém centru a Laser show hall.
Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.
Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.
Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.
To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu Kongresového centra Praha 28. února od 19:00 hod a v Brně - BOBY centru 1.března od 19:00 hod.

Kde:

  • Praha a Brno, ,

Web: http://www.shaolin.cz/

Fotky a videa

Facebook