Simply the Best 14

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yangames Fight Night 6

Žluté lázně, Praha 4

26.07.2018

Galavečer profesionálního boxu a K1

Lucerna - Velký sál, Praha

30.12.2018

Simply the Best 14 - galavečer bojových sportů K1 a MMA organizovaný pod světovou asociací WKN. Můžete se těšit na tři titulové zápasy o Evropský a Internacionální titul a na řadu zahraničních bojovníků.
v ceně VIP vstupenky bude bufetový raut a nealko bez omezení

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Simply the Best 14 - galavečer bojových sportů K1 a MMA organizovaný pod světovou asociací WKN. Uvidíte hvězdy K1 jako jsou Ondřej Hutník, Petr Vondráček, Daniel Škvor, Jan Holec, Matouš Kohout, Georgij Fibich a z MMA pak Makhmuda Muradova, Viktora Pavlíčka, Alexandra Cvernu či Roberta Vovese. Můžete se těšit na tři titulové zápasy o Evropský a Internacionální titul a na řadu zahraničních bojovníků.

Facebook