XFN - World Cup of MMA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Shaolin – mystické síly mnichů

Kongresové centrum, Praha 4

28.02.2018

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Finálový galavečer XFN bude vyvrcholením světového poháru v MMA. 18. prosince 2016 od 18:00 hodin uvidíte v akci českou špičku MMA a můžete se těšit na taková jména jako je Karlos "Terminátor" Vémola, Makhmud Muradov, Honza Malach, Simona Soukupová, Jaroslav "Jukebox" Pokorný, Tomáš Sušina a taktéž řada zahraničních borců.

V ceně VIP vstupenky bude bufetový raut a nealko bez omezení (zatím blokováno, postupně podle možností uvolní)

18. 12. 2016 od 12:00 hod. vstupenky bude možno zakoupit již jen na místě konání akce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Finálový galavečer XFN bude vyvrcholením světového poháru v MMA. 18. prosince 2016 od 18:00 hodin uvidíte v akci českou špičku MMA a můžete se těšit na taková jména jako je Karlos "Terminátor" Vémola, Makhmud Muradov, Honza Malach, Simona Soukupová, Jaroslav "Jukebox" Pokorný, Tomáš Sušina a taktéž řada zahraničních borců. Bude svědky soubojů o Internacionální a Evropský titul WKN.

Facebook