Shaolin – mystické síly mnichů

Shaolin – mystické síly mnichů

20. jubilejní světové tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Shaolin – mystické síly mnichů

Kongresové centrum, Praha 4

28.02.2018

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Fascinující skupina mnichů přímo ze šaolinského kláštera se po sedmi letech vrací do České republiky.Poznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu. Nenechte si ujít 20. jubilejní světovou tour !

Děti do výšky 120 cm zdarma (bez nároku na místo).

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SHAOLIN 2016

…jsou prostě jiní.

…jsou jakoby z jiného světa.

…bude Vám z nich běhat mráz po zádech.

…a přijdou odtud až k nám.

Fascinující skupina mnichů přímo ze šaolinského kláštera se po sedmi letech vrací do České republiky.

Poznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu.

Nenechte si ujít 20. jubilejní světovou tour !

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v dubnu po sedmi letech opět do Prahy. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 20. turné po světě zastaví i v Kongresovém centru.

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením. 

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu Kongresového centra Praha 4. dubna od 18:30 hod a v Brně – hala Vodova 11.dubna od 18:30 hod.

Fotky a videa

Facebook