Night of Warriors IX

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Shaolin – mystické síly mnichů

Kongresové centrum, Praha 4

28.02.2018

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Výhodný nákup

Cena: V den konání akce se vstupné zvyšuje.

Galavečer bojovníků vstupuje do nové éry s novým ringem! Těšit se můžete na hvězdy profesionální MMA, kickboxu a boxu. Tentokrát převažují zápasy MMA a vrcholem galavečera bude titulový zápas o interkontinentálního šampiona České republiky v tomto odvětví mezi Makhmudem Muradovem (Uzbekistán) a Tomášem Kuželou
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Galavečer bojovníků vstupuje do nové éry s novým ringem! Těšit se můžete na hvězdy profesionální MMA, kickboxu a boxu. Tentokrát převažují zápasy MMA a vrcholem galavečera bude titulový zápas o interkontinentálního šampiona České republiky v tomto odvětví mezi Makhmudem Muradovem (Uzbekistán) a Tomášem Kuželou. Dále v kategorii MMA bude k vidění zápas dvou legend Ivana Ivanky st. a Luboše Vrňaty, Pavla Malého, Ivanky Juniora, Malacha a Poborského. V K1se představí již tradičně v domácích barvách Fibich, Kareš, Vinš, Příslupský a v neposlední řadě Tomáš Hron, který je světová extra třída v K1. 

Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů. Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvolávají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.

Facebook