Night of Warriors VIII

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Fight Night 3

Hotel Thermal, Karlovy Vary

16.03.2018

Home Credit Arena je již tradičním hostitelem galavečera bojových umění Night of Warriors. Již po osmé se 7. listopadu představí ti nejlepší válečníci z Liberce a Jablonce v čele s Martinem Berkou a Aloisem Škeříkem. V hlavních zápasech večera po boku válečníků NoW tentokrát nastoupí také světový šampión Petr Vondráček a nejtvrdší zápasník MMA v ČR Martin Šolc. Liberec se znovu otřese ve svých základech.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Home Credit Arena je již tradičním hostitelem bojovnického galavečeru Night of Warriors. Již po osmé se představí 7. listopadu ti nejlepší bojovníci ze dvou severočeských klubů BFC Liberec v čele s Martinem Berkou a Iron Fighters v čele s Aloisem Škeříkem.
V hlavních zápasech večera po boku válečníků NoW tentokrát nastoupí také světový šampión Petr Vondráček a nejtvrdší zápasník MMA v ČR Martin Šolc. Liberec se znovu otřese ve svých základech.
Předzápasy začínají v 18 hod., hlavní program večera od 19 hod. Night of Warriors je výjimečné především atmosférou, která je nesrovnatelná s těmi, kteří jsou k vidění na jiných večerech bojových umění nebo i jiných sportovních akcích v ČR.
Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů. Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvolávají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.

Facebook