Noc válečníků

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galashow box

Lucerna - Velký sál, Praha

22.11.2017

Noc válečníků 13

Kladenská sportovní hala, Kladno

14.12.2017

Rádi bychom Vás pozvali již na 11. Noc Válečníků, která se bude konat v kladenské sportovní hale 17. prosince 2015 od 19:00. Během tohoto galavečera se proti sobě utkají borci z ČR i ze zahraničí. Z velké části zde nastoupí ti nejlepší Kladenští a Slánští bojovníci v nejpopulárnějším stylu bojových umění K-1, MMA a Boxu.

VIP vstupenky včetně stolů jsou k prodeji na čísle: 777 357 382

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rádi bychom Vás pozvali již na 11. Noc Válečníků, která se bude konat v kladenské sportovní hale 17. prosince 2015 od 19:00. Během tohoto galavečera se proti sobě utkají borci z České republiky i ze zahraničí. Z velké části zde nastoupí ti nejlepší Kladenští a Slánští bojovníci v nejpopulárnějším stylu bojových umění K-1, MMA a Boxu. V průběhu večera je zároveň opět připraven bohatý doprovodný program.

Fotky a videa

Facebook