Simply the best 4 - Kickboxing action serie

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Shaolin – mystické síly mnichů

Kongresové centrum, Praha 4

28.02.2018

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Galavečer K-1 pod značkou prestižní asociace WKN přinese 13 špičkových zápasů a souboje o světový, evropský a český titul. Uvidíte vynikající borce ze sedmi evropských zemí včetně našeho Petra Vondráčka a francouze Nicolase Wamby.

VIP vstupenka na sezení a včetně rautu.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Galavečer K-1 pod značkou prestižní asociace WKN přinese 13 špičkových zápasů a souboje o světový, evropský a český titul. Uvidíte vynikající borce ze sedmi evropských zemí včetně našeho Petra Vondráčka a francouze Nicolase Wamby, kteří se utkají o Interkontinentální titul WKN v supertěžké váze.

Facebook